ОБОРУДОВАНИЕ ПРЕДПРИЯТИЙ ПИТАНИЯ. ЧАСТЬ 1

Автори:
Дейниченко Г.В.,
Ефимова В.А.,
Постнов Г.М.
Рік:
2002
Сторінок:
256
Видавництво:
Харків: ДП Редакція "Мир Техники и Технологий"
ISBN:
966-96237-0-7
УДК:
642.5.06 (075.32)
ББК:
36.81-5я2

Довідник містить відомості про теплове, механічне, холодильне та торговельне обладнання вітчизняного виробництва для підприємств харчування. Наведено також відомості про вагове та касове обладнання, яке дозволено до використання реєстрами касового та вагового обладнання України.

Довідник складений за матеріалами діючих технічних умов, паспортів та технічної документації на серійне та освоюване обладнання, а також з використанням рекламної інформації виробників ділерів обладнання.

Довідник призначений для використання в навчальному процесі при підготовці магістрів та спеціалістів кваліфікації інженер-механік та інженер-технолог підприємств харчування та харчових виробництв.

Також довідник може бути корисним аспіранта, науковим співробітникам та широкому колу, спеціалістів, які займаються питаннями розробки, виготовлення та експлуатації харчового технологічного обладнання, інженерно-технічним робітникам агропромислового комплексу, які займаються переробкою харчової сировини, підприємцями малого бізнесу та володарям фермерських господарств.