Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук здобувача кафедри Яковлєва Олега Володимировича

9 червня 2016 року відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття  наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв на тему: «Удосконалення процесу соління риби океанічного промислу за допомогою ультразвуку та його апаратурне оформлення» здобувача кафедри Яковлєва Олега Володимировича, яку було виконано під керівництвом к.т.н., професора Постнова Геннадія Михайловича.

Захист відбувся в урочистій обстановці в Залі засідань Вченої ради ХДУХТ ім.М.І.Беляєва. Присутні на засіданні члени спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01  ХДУХТ із захисту кандидатських та докторських дисертацій, фахівці харчової галузі, викладачі і співробітники університету відзначили високий рівень підготовки здобувача, якісну подачу матеріалу  та  захисту дисертації вцілому.

Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва щиро вітає Олега Володимировича з успішним захистом дисертації і бажає йому  нових творчих досягнень на науковій ниві.

20160609_130952