Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук здобувача кафедри Сефіханової Катерини Анатоліївни

24 листопада 2016 року відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.16 – технологія харчової продукції на тему: «Удосконалення технологій напівфабрикатів білково-вуглеводних з використанням каротинвмісної рослинної сировини» здобувача кафедри Сефіханової Катерини Анатоліївни, яку було виконано під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної Інни Василівни.
Захист відбувся в урочистій обстановці в Залі засідань Вченої ради ХДУХТ ім. М.І. Беляєва.
В дисертаційній роботі автор науково обґрунтував розробку технологій напівфабрикатів білково-вуглеводних з використанням каротинвмісної рослинної сировини. Було досліджено склад і властивості пюре з рослинної сировини з огляду на їх потенційне застосування в технологіях напівфабрикатів білково-вуглеводних із використанням каротинвмісної рослинної сировини. Експериментальними методами досліджено протекторну дію стабілізатора «Астрі Гель» на біологічно активні речовини каротинвмісної рослинної сировини. Обґрунтовано та розроблено технологічні схеми виробництва напівфабрикатів білково-вуглеводних із використанням каротинвмісної рослинної сировини. Визначено показники, що характеризують харчову цінність розроблених напівфабрикатів. Автором здійснено комплекс заходів щодо впровадження нових технологій у закладах ресторанного господарства України. В роботі було наведено дані щодо економічної ефективності від впровадження нових напівфабрикатів у виробництво.
Присутні на засіданні члени спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 ХДУХТ із захисту кандидатських та докторських дисертацій, фахівці харчової галузі, викладачі і співробітники університету відзначили високий рівень підготовки здобувача, якісну подачу матеріалу та захисту дисертації вцілому.
Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва щиро вітає Катерину Анатоліївну з успішним захистом дисертації і бажає їй нових творчих досягнень на науковій ниві.
Бажаємо успішного втілення усіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні і у майбутніх наукових пошуках!
Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

img_1456 img_1457 img_1467 img_1486