Захист дипломних проектів бакалавра студентами ФОТС

Червень місяць як завжди став місяцем підведення результатів тривалого навчання молодих і талановитих студентів інженерно-механічного факультету. Так, 7,13, 15, 21, 22 червня 2017 року відбулись захисти дипломних проектів бакалавра груп МЗ-12, МЗ-24 сфн, М-13, М-25 сфн. На захист до Державної екзаменаційної комісії були представлені дипломні проекти бакалавра за різними напрямками, які відповідають як науковим напрямкам кафедри, так і новим напрямкам розвитку харчової індустрії, які цікавлять молодих фахівців. Студенти груп заочної форми навчання МЗ-12, МЗ-24 сфн Бабенко М.С., Проценко О.І., Діденко А.В., Кіріченко Ю.О. представили дипломні проекти за науковими напрямками переробки овочевої сировини та м’ясної сировини, студенти Шаповалов С.В., Пупенко Є.В. та Писаренко П.В. представили розробки для малих переробних підприємств та ресторанного господарства.

Студенти-бакалаври денної форми навчання груп М-13 та М-25 сфн презентували дипломні проекти також за різними напрямками своєї науково-практичної діяльності. Студенти гр. М-13 Гулий А.В. та Шиян П.Є. захистили дипломні проекти, присвячені регіональному розвитку переробної промисловості на Харківщині, а саме проекти з переробки ставкової риби та виробництва копчених м’ясних виробів, студенти Осика М.С. та Сумцова І.В. присвятили свої проекти розробці нового обладнання для закладів ресторанного господарства. Студенти Кульбака В.В. та Топчій А.В. прискореної форми навчання групи М-25сфн показали результати дипломного проектування в галузі розвитку закладів ресторанного господарства, а їх колеги Гапіч М.А., Бондар О.О., Дорошенко О.О. Максименко М.М. захистили дипломні проекти за сучасними напрямками розвитку харчової промисловості: виробництва маргарину, кукурудзяних снеків, рибних кулінарних виробів тощо.

За оцінкою роботи комісії найкращими дипломними проектами визнані: дипломний проект Шаповалова С.В. на тему «Удосконалення процесу механізації виробництва хліба з модернізацією конструкції тістомісильної машини» (керівник – д.т.н., проф. Дейниченко Г.В.), дипломний проект Проценко О.І. на тему «Технічне оснащення цеху з виробництва овочевих напівфабрикатів» (керівник – к.т.н., доц. Дмитревський Д.В.), дипломний проект на тему «Апаратурне оформлення цеху з виробництва рибних кулінарних виробів» Діденко А.В. (керівник – к.т.н., проф. Постнов Г.М.), дипломний проект Гулого А.В. на тему «Технічне оснащення цеху з переробки ставкової риби» (керівник – к.т.н., доц. Червоний В.М.), дипломний проект Осики М.С. на тему «Модернізація обладнання цеху кейтерінгової компанії» (керівник – к.т.н., доц. Горєлков Д.В.).
Всі розробки молодих фахівців були рекомендовані до впровадження у виробництво, а деякі вже набули певного розвитку і були запроваджені у реальні виробничі умови підприємств Харківщини. Державна екзаменаційна комісія високо оцінила захист дипломних проектів бакалавра і виставила оцінки «добре» та «відмінно».
Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва вітає студентів-механіків із захистом дипломних проектів, бажає успіхів у подальших професійних надбаннях та чекає зустрічі на навчанні у магістратурі!