XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека –2017»

В м. Київ в Міжнародному виставковому центрі з 10 по 13 жовтня 2017 року відбулася XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека –2017».
Виставка проводиться щорічно згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р. «Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека».
XIV Міжнародна спеціалізована виставка проводилась напередодні Дня захисника України, що має не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є інструментом як для поглиблення співпраці із зарубіжними країнами-партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання всіх громадян України навколо ідеї побудови сильної та незалежної країни.
К.т.н., проф. кафедри Афукова Н.О. 11 жовтня 2017 р. відвідала виставку «Зброя та безпека – 2017».
В рамках виставки були представлені такі сегменти:
– озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
– техніка та озброєння сухопутних військ;
– озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
– засоби забезпечення прикордонного контролю;
– військова авіація.
У павільйонах Міжнародного виставкового центру Афукова Н.О. ознайомилась з новими зразками технічних засобів митного контролю, які були представлені науково-дослідними інститутами, підприємствами, компаніями та ін. Важливими засобами митного контролю, що викликали зацікавленість, були пошукові засоби, а саме комплекти оглядових дзеркал, щупів, а також спеціальні засоби: ультрафіолетові ліхтарі, засоби для невидимого маркування, засоби для контролю документів та ін.
Проф. Афуковою Н.О. налагоджені контакти, проведені переговори з представниками організацій-виробників приладів митного контролю з метою їх придбання для проведення навчального процесу з дисципліни «Технічні засоби митного контролю». Застосування найновіших технічних засобів митного контролю буде сприяти підвищенню зацікавленості у студентів, а також підвищить рівень їх підготовки.