XII Міжнародна агропромислова виставка AGROPORT-2019

XII Міжнародна агропромислова виставка AGROPORT-2019і форум з розвитку фермерства проходила з 10 до 12 жовтня 2019 року на базі Міжнародного аеропорту «Харків»

У відкритті форуму взяли участь перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер, віце-президент DCH Олена Дерев’янко, заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Інна Метельова.

В рамках триденного форуму в Харкові пройшов ряд панельних дискусій за участю провідних українських сільгоспвиробників, банків, фермерів і представників Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, присвячених питанням розвитку інноваційних технологій і обладнання, діджіталізаціі галузі. Так, в рамках заходу відбулися науково-практична конференція «Здоров’я ґрунтів і продовольча безпека в умовах сучасних кліматичних змін», семінари «Технології органічного виробництва», «Аграрний сектор економіки України: сучасні тренди пореформеного розвитку». В рамках форуму відбулася III масложирова конференція, де обговорювалися питання виробництва олійних культур, конференція на тему ведення горіхового бізнесу, круглий стіл з бджільництва, семінар на тему виробництва якісного молока для виготовлення сирів і дитячого харчування та інші заходи.

Участь у роботі Міжнародного форуму AGROPORT-2019 та супутніх заходах прийняли доцент Горєлков Д.В. та доцент Червоний В.М. За підсумками роботи форму були залучені матеріали, з якими був ознайомлений колектив кафедри, а отримана інформація буде в подальшому використана у наукових дослідженнях та навчальному процесі.