Всесвітній конгрес WACS в Салоніках

З 24 по 27 вересня 2016 року в Греції, в м.Салоніки проходив 44-й Конгрес Всесвітньої асоціації кулінарних спілок, в роботі якого брали участь делегації 86 країн світу. В складі делегації Асоціації кулінарів України в роботі конгресу приймали участь фахівці ХДУХТ: ректор, професор Черевко Олександр Іванович, зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва професор Дейниченко Григорій Вікторович і професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Малюк Людмила Петрівна.

World Association of Chefs Societies була заснована в жовтні 1928 року у паризькій Сорбоні. Вона уявляє собою неурядову професійну організацію, що займається збереженням та покращенням світових кулінарних стандартів. В складі робочих форм WACS – освітянські програми, тренінги, професійне зростання та удосконалення кухарів, що входять до складу національних кулінарних спілок. На сьогодні WACS складається зі 105 країн – членів національних асоціацій шеф-кухарів, що представляють більш ніж 10 млн професійних кухарів зі всього світу. Асоціація кулінарів України є  членом WACS з 2002 року.

Вперше за 86 років історії конгрес WACS приймала країна середньоземноморського басейну. В Салоніки з’їхалися майже 1000 делегатів – професіоналів галузі ресторанної справи. В межах конгресу проходило дуже багато різноманітних заходів: виставки сучасного обладнання ресторанного господарства, кулінарні конкурси, круглі столи, презентації відомих кулінарних школ світу тощо.  Конгрес містив в собі велику освітянську програму для молоді, зокрема в його межах пройшов Всесвітній конкурс молодих шеф-кухарів (до 25 років), який був заснований декілька десятиліть тому всесвітньо відомим шеф-кухарем з Південноафриканської Республіки, багаторічним президентом WACS Білом Галахером (Bill Gallagher Young Chefs Forum).

Делегація Асоціації кулінарів України брала участь в великій кількості заходів протягом всього терміну проведення конгресу. Зокрема, члени делегації відвідали продовольчу виставку  провідних виробників харчових продуктів Греції, виставку сучасного обладнання ресторанного господарства фірми Electrolux, брали участь у міжнародному майстер-класі  з випробування нової марки пароконвектоматів фірми Technotel SA, відвідали конкурс молодих шеф-кухарів Bill Gallagher Young Chefs Forum, а також Global Chef Challenge Final – фінал всесвітнього змагання провідних шеф-кухарів, під час якого помірялися силами 10 найкращих кухарів світу, які брали участь у численних змаганнях на всіх континентах протягом року.

Особливо запам’ятався парад шеф-кухарів всього світу, які з національними прапорами країн однією колоною пройшли по набережній заливу Термаікос Егейського моря в Салоніках від відомого історичного місця – Білої Башти до міського морського порту.

Конгрес WACS надав чудову можливість ретельно ознайомитися  особливостями грецької кухні, побачити роботу місцевих шеф-кухарів  в аутентичних умовах, наблизитися до культури та традицій Греції, яка на чотири дні стала центром світової кулінарії. Учасники конгресу неодноразово підкреслювали, що національне кулінарне мистецтво є невід’ємною частиною  національної культури будь-якої країни.

За підсумками участі в конгресі WACS Асоціація кулінарів України планує провести низку заходів із доведення інформації про результати конгресу до національної кулінарної спільноти,  популяризації сучасних світових трендів розвитку ресторанної справи в нашій державі та удосконалення форм і методів підготовки фахівців ресторанного бізнесу України.