Виїзні лекційні та лабораторні заняття на базі торговельно-виставкового павільйону компанії «НЕО»

25 квітня 2018 року для студентів груп ГРС-36, ГРС-46, що навчаються за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», були проведені виїзні лекційні та лабораторні заняття на базі торговельно-виставкового павільйону компанії «НЕО», що відбулися в рамках договору про співпрацю між ТОВ «НЕО» та кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі.
Варто відзначити, що компанія «НЕО» на сьогодні є провідним лідером в Україні з продажу і сервісного обслуговування торговельно-касового, вагового, штрих-кодового, банківського устаткування для оснащення готелів, ресторанів, барів, супермаркетів, торгових центрів, магазинів будь-якого профілю, пунктів обміну валют, АЗС тощо. Компанія займається постачанням кліматичного обладнання, а також проектуванням і установкою систем штучного мікроклімату різних рівнів складності.
Заняття були насиченими та відбулися у декілька етапів:
– перша частина передбачала ознайомлення з теоретичними аспектами функціонування та застосування контрольно-касового та ваговимірювального обладнання для підприємств індустрії гостинності, особливостями роботи окремих сучасних видів касових апаратів та фіскальних реєстраторів;
– друга частина була присвячена системам автоматизації процесу торгівлі на підприємствах готельно-ресторанної сфери та торгівлі, забезпеченню автоматизації обслуговування технічних та технологічних процесів на підприємствах готельного та ресторанного господарств, особливостям проектування та функціонування систем автоматизації, складанню звітної документації, проблемним питанням використання реєстраторів розрахункових операцій;
– третя частина передбачала ознайомлення з практичною роботою широкого спектру контрольно-касового та ваговимірювального обладнання в торговельно-презентаційній залі компанії «НЕО» з відпрацюванням практичних навичок використання POS-терміналів. Так, майбутні ресторатори та готельєри мали змогу відпрацювати практичні навички експлуатації POS-систем.
На завершення студенти мали змогу ознайомитись з широким спектром торговельного обладнання, яке пропонуються компанією «НЕО» у виставковій залі і отримали вичерпну консультацію співробітників компанії з тонкощів використання та конструктивних особливостей окремих моделей.
Студенти із зацікавленістю ставились до представленої інформації, особливостей роботи окремих видів обладнання та їх функціональних можливостей.
Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва висловлює подяку компанії «НЕО» за надану можливість і високий професійний рівень проведення занять.