Виїзне заняття на Українсько-американському підприємстві «Контакт-5»

24 квітня 2015 року для студентів академічних груп ТХ-12, ТХ-22 Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу та груп М-21, М-22 факультету обладнання та технічного сервісу на базі торговельно-виставкового павільйону Українсько-американського підприємства «Контакт-5» були проведені виїзні лекційні та лабораторні заняття. Заняття проводились в рамках договору про співпрацю між підприємством «Контакт-5» та кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі. Заняття проводила директор  підприємства Веретнік Олена Юріївна.

 Під час проведення занять студентам продемонстрували особливості експлуатації пароконвектоматів та конвекційних печей фірми «Konvotherm», міксерів та тістомісильних машин фірми «Equipe», посудомийних машин фірми «Ozti» та багатьох інших світових фірм-виробників торговельно-технологічного устаткування. Особливу увагу було приділено функціональним можливостям, системам автоматичного регулювання роботи, правилам техніки безпеки нових моделей. Було наголошено на можливостях автоматичної програми самостійної санітарної обробки деяких апаратів, наявності приладів і аксесуарів, що значно полегшують  експлуатацію обладнання.

Студенти із зацікавленістю ставились до представленої інформації, особливостей роботи окремих видів устаткування та їх технологічних можливостей. Студентів-механіків зацікавив устрій парогенеруючих елементів низки зразків теплового обладнання, а студенти-технологи виявили  зацікавленість щодо особливостей експлуатації сучасного обладнання для кейтерингу та кухонного інвентарю.

Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва висловлює подяку компанії «Контакт» та Веретнік Олені Юріївні за надану можливість і високий професійний рівень проведення занять.