Виїзне заняття на базі авіаційного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Харків»

13 лютого 2019 року для студентів групи ТТ-25 факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, які навчаються за спеціальністю 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність, було проведено виїзне лабораторне заняття з дисципліни “Технічні засоби митного контролю” на базі авіаційного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Харків». Керівником групи від Харківського державного університету харчування та торгівлі був к.т.н., доцент кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Дмитревський Д.В.

На даний час Міжнародний аеропорт «Харків» – один з найважливіших аеропортів України. Пропускна здатність понад 1700 пасажирів за годину. Основний термінал обладнаний необхідною кількістю каналів пропуску прикордонної і митної служб.

На початку занять студенти ознайомились з історією авіаційних пасажирських перевезень у м. Харкові, технологічною схемою обслуговування пасажирів, особливостями здійснення внутрішніх та міжнародних перевезень, а також перспективами розвитку Міжнародного аеропорту «Харків».

Студенти мали змогу пройти контроль, який проводили працівники митної служби за допомогою рентгенівської установки та металошукача, побачити, як працюють пожежно-рятувальна служба та пункт відеоспостереження.

Під час проведення занять була проведена оглядова екскурсія пасажирських терміналів, авіаційного ангару, а також вантажного терміналу. Представлена інформація виявила зацікавленість у студентів.