Вийшла з друку нова монографія

img_20161024_132631У редакційно-видавничому відділі Національного університету харчових технологій вийшла з друку нова монографія “Мембранні процеси в технології переробки післяспиртової зернової барди” авторського колективу в складі В.Г.Мирончук, Г.В.Дейниченко, Л.В.Корнієнко, Ю.Г.Змієвський. Монографію було підготовлено науковцями кафедри  технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування  Національного університету харчових технологій та кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва  Харківського державного університету харчування та торгівлі.

В монографії наведено результати досліджень із застосування мембранних процесів у технології переробки післяспиртової зернової барди. Особливу увагу приділено дослідженням контактної мембранної дистиляції при переробці фугату післяспиртової зернової барди, ультрафільтрації як способу очищення фугату післяспиртової зернової барди та отриманню чистої води з фугату й ультрафільтраційного пермеату зворотнім осмосом.

Монографія призначена для фахівців, що працюють у галузі мембранних процесів харчової промисловості та може бути корисна студентам, магістрантам, науковцям, чиї наукові інтереси пов’язані з процесами мембранної обробки харчових високомолекулярних полідисперсних систем.