VIII обласний фестиваль “Заяви про себе і свою професію” в Луцьку

В Луцькому кооперативному коледжі ЛТЕУ 29-30 вересня 2017 року  відбувся VIII обласний фестиваль “Заяви про себе і свою професію”, який проходив в рамках міського свята “Бурштинова осінь”. Фестиваль проходив за підтримки Волинської ОДА, обласної та міської рад Волинської області та Асоціації кулінарів України.  Д.т.н., професор Дейниченко Г.В. був запрошений на фестиваль в якості члена журі, модератора по виробам Арт-класу.

29 вересня на подвір’ї Луцького кооперативного коледжа зібралася майже вся Волинь. Найрізноманітніші навчальні заклади Волині – університети, коледжі, професійні училища – взяли участь у фестивалі та показали  вміння та таланти своїх учнів.

Святковий фестивальний день був насичений багатьма майстер-класами, прес-конференціями, виставками-продажами кулінарних і кондитерських виробів, музичною розважальною програмою. В межах свята кожен навчальний заклад презентував себе, демонстрував власні можливості щодо надання освітянських послуг, запрошував лучан на навчання.

На відкритих площадках відбувалися Арт-клас кулінарного і кондитерського мистецтва, конкурс по карвінгу, приготування “Ухи по-козацьки” від Луцького ВПУ, страв на грилю від Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ, майстер-клас з приготування піци, який провели вихованці одного з дитячих садків Луцька. Всі учасники фестивалю отримали дипломи учасників, найкращі роботи були відмічені дипломами переможців та цінними подарунками.  За підсумками фестивалю лучани і гості міста увібрали в себе безліч позитивних емоцій і вражень та придбали чимало смакоти.

На другий день для гостей фестивалю була організована екскурсія в одне з найстаріших міст не тільки Волині, а й всієї України – місто Володимир Волинський, який веде свою тисячолітню історію з далекого 988 року.  Під час екскурсії учасники ознайомилися з історико-культурною спадщиною міста та відвідали Святогірський Успенський Зимненський монастир Володимиро-Волинської єпархії.