Відгуки учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності»

   Шановні колеги, я ще раз дякую за запрошення на Конференцію, участь у якій дало мені дивовижний досвід. Висловлюю слова подяки насамперед професору Ялпачику Федору Юхимовичу і професору Дейниченку Григорію Вікторовичу. Це був вдалий вибір часу, тематики і складу учасників. З точки зору змісту цей захід відрізнявся виключно широким колом питань і високим професійним рівнем учасників. Всі дискусії, в яких я взяла участь, були цікавими і динамічними. Особливо мені сподобалося обговорення тематики пов’язаної із застосуванням кавітаційних технологій у харчовій галузі. Крім того, Конференція була прекрасно організована і підготовлена. Шановні
організатори у вас відмінна команда, всі співробітники були дуже доброзичливі і завжди готові допомогти. Спасибі за запрошення.

Вітенько

З повагою, Вітенько Тетяна Миколаївна, д.т.н., професор, завідувач кафедри харчових технологій
Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, (Україна)

 

 

______________________________________________________________________________________________________

Шановний Григорію Вікторовичу та колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва! Хочу висловити слова вдячності та захоплення за отримані позитивні враження та плідну працю. Варто відзначити високий науковий та організаційний рівень проведеної конференції, який був забезпечений завдяки Вашій кропіткій праці. В умовах сьогодення, незважаючи на складні умови у нашій державі, низку труднощів з організації, загальнодержавні матеріальні труднощі Вами було проведено конференцію на якісно високому міждержавному рівні. Ви змогли зацікавити напрямками конференції як вітчизняних фахівців, так фахівців ближнього і дальнього зарубіжжя, зуміли об’єднати науковців харчової та аграрної індустрії та надати ще один імпульс для їх тісної взаємодії та розвитку. Не можу не відзначити затишність атмосфери та спілкування, захоплення мальовничими краєвидами Кирилівки, історичними місцями та пізнавальними екскурсіями.

  Бажаю Вам подальших наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких важливих та яскравих наукових конференцій!

IMG_8429Євлаш Вікторія Владленівна, докт. техн. наук, професор,

завідувач  кафедри хімії, мікробіології та гігієни харчування ХДУХТ, (Україна)

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————

 Уважаемые коллеги! Искренне благодарю за информацию и отличную организацию конференции!

С уважением, Жубрева Татьяна Васильевна, канд. техн. наук., доцент ФГБОУ ВПО «РЭУ им. Г.В. Плеханова», (Российская Федерация)

————————————————————————————————————————————————————————

  Уважаемые коллеги!
Спасибо за сотрудничество и оперативность. Вами, организаторами проведена огромная работа. Желаю и в дальнейшем слаженность в делах, дальнейшего развития и здоровья!

Карнаушенко-200x300

 

Карнаушенко Юлія Вікторівна, канд. техн. наук., доцент ФГБОУ ВО “Керченский государственный морской технологический университет”

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка відбулася 8-11 вересня 2015 року, була проведена на високому рівні, як з боку організаторів, так і з боку гостей-учасників конференції. Захід вирізнився масштабністю, оскільки в ньому прийняли участь представники більш ніж десятьох країн світу. Слід відзначити високий науково-професійний рівень доповідачів. Всі представлені розробки є перспективними, оскільки представляють практичну користь, більшість з них до того ж є унікальними, бо не мають аналогів ані в Україні, ані за кордоном. Всі доповіді містили конкретні результати наукових досліджень тому викликали зацікавленість та позитивну оцінку аудиторії. Високий рівень кваліфікації багатьох учасників конференції дозволив надати об’єктивну оцінку результатам представлених досліджень та допоміг колегіально сформулювати перспективи подальшої роботи.

  Характерною ознакою конференції стала плідна співпраця науковців та представників виробництва, що гарантує практичну користь наукових розробок та розвиток відповідного сегменту вітчизняного виробництва.

  Як побажання організаторам конференції, можна й надалі розширювати географію учасників. Оскільки більшість доповідей отримали позитивну оцінку, можливе також видання тематичного збірника наукових праць за результатами конференції та розміщення його у науковометричних базах даних.

Коренець

 

Коренець Ю.М.,  Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган Барановського, (Україна)

 

 

————————————————————————————————————————————————————————

Дозвольте подякувати вам за запрошення взяти участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». Це була одна з кращих конференцій в яких я брав участь. Хочеться відзначити вдалий вибір часу, тематики та складу учасників. Конференція була дуже добре організована. Я дізнався для себе багато нового і познайомився з цікавими людьми. Дякую  кафедрам-організаторам за вашу роботу, завдяки якій участь в цій конференції була настільки приємна і корисна. Я сподіваюсь на подальше співробітництво і взаємодію між нашими ВНЗ, факультетами та кафедрами. З нетерпінням чекаю наступних зустрічей.

IMG_8142

 

Ляшенко Богдан Віталійович, к.т.н., доцент

кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв ХДУХТ, (Україна)

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————–

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» була корисна і цікава. Особливо приємно було те, що зачіпався широкий спектр різноманітних питань, які можуть бути цікаві науковцям та працівникам харчової промисловості. Висловлюю величезну подяку організаторам конференції за насичену та плідну програму конференції, її високий професійний рівень та актуальність запропонованих тем.

  Щиро дякую Вам за можливість взяти участь у роботі конференції та сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

Маковская

 

Тетяна Маковська, аспірант Одеської національної академії харчових технологій, (Україна)

 

 

———————————————————————————————————————————————————————–

  Видатною подією для фахівців галузі стала Міжнародна науково-практична конференція, що її організували та провели найкращі вищу України – ХДУХТ та ТДАТУ.  На мене, як учасника конференції, справив велике враження спектр питань, що були відображені у доповідях та наукових дискусіях. Поваги заслуговує рівень на перелік екскурсійної програми конференції. Особливе враження справило знайомство з лабораторіями ХДАТУ, так як у важкий економічний час у виші збережено працездатність обладнання, що під час екскурсії працювало в режимі виготовлення продукції, а кожен з учасників конференції мав можливість оцінити якість щойно виробленої продукції. В ході роботи наукового заходу учасники отримали важливий досвід щодо перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства, удосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини.

  В якості побажань організаторам, хочемо запропонувати зробити дану конференцію регулярним заходом для обміну науковими досягненнями  та досвідом між науковцями і фахівцями галузі.

Мельник О.Є., Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган Барановського, (Україна)

————————————————————————————————————————————————————————

Шановні колеги!
Дякуємо за збірник тез доповідей.
медведковЗ повагою, д.т.н., проф. Мєдвєдков, декан факультету дистанційного навчання Алматинського технологічного університету, (Республіка Казахстан)

 

______________________________________________________________________________________________________

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», що відбулася в місті Мелітополі 8-11 вересня цього року за організації Харківського державного університету харчування і торгівлі та Таврійського державного агротехнологічного університету склала приємне враження з огляду на зміст доповідей та чітку організацію конференції. Особливо важливо те, що велика кількість доповідей була присвячена удосконаленню процесів та обладнання сільськогосподарської сировини, які зробили молоді вчені із різних вищих навчальних закладів України. Низький уклін організаторам і учасникам конференції і, особисто, професору Ялпачику Федору Юхимовичу та професору Дейниченку Григорію Вікторовичу, які були ініціаторами та головними організаторами цієї представницької конференції. Бажаю всім колегам міцного здоров’я і подальших вагомих успіхів на науковій та освітянській ниві по підготовці висококваліфікованих фахівців для економіки України.

IMG_8536

 

З повагою, д.т.н., проф. Мирончук Валерій Григорович, завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Національного університету харчових технологій

—————————————————————————————————————————————————————————-

  Конференция оставила о себе только самые положительные впечатления. Актуальность ее проблематики понятна для любого специалиста в области пищевой науки и технологии, поскольку обеспечение современным технологическим оборудованием предприятий является важным аспектом их успеха и процветания. Интересно было познакомиться с лабораторной базой Таврического государственного аграрно-технологического университета, грамотно и со вкусом дающей студентам возможность постигать особенности процессов превращения сырья в готовый пищевой продукт. Безусловно, важным достижением конференции являются новые знания, полученные благодаря успешным докладам ее участников. Без обмена знаниями, активного взаимодействия и взаимопомощи эффективная научная работа просто невозможна. Приятно, что сотрудничество между вузами продолжает укрепляться, ведь вместе мы сила. Поэтому проведенная конференция дала как мне, так и всем ее участникам мощнейший импульс для новых открытий и свершений в пищевой науке и технологии. Теплая атмосфера, бережно созданная организаторами, навсегда останется в моем сердце.

Миколенко

 

Мыколенко Светлана Юрьевна, кандидат технических наук, доцент кафедры хранения и переработки сельскохозяйственной продукции Днеропетровского государственного аграрно-экономического университета

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————–

 Міжнародна науково-практична конференція відбулася на дуже високому науковому і професійному рівні.  Вражаючим було те, що у рамках заходу було широке представництво на конференції вищих навчальних закладів і організацій України (біля 30) та зарубіжжя (16 країн світу), що відобразилося у 166 тезах доповідей.

  Цікавим досвідом у організації та проведенні такого роду заходів є те, що в рамках конференції відбулось урочисте підписання ректором ТДАТУ Кюрчевим Володимиром Миколайовичем та ректором ХДУХТ Черевком Олександром Івановичем договору про співпрацю між університетами.  Досить інформативними були наукові доповіді на пленарному та секційних засіданнях.

  Незабутні враження залишило після себе і  місце проведення цього заходу: мальовниче узбережжя Азовського моря (селище Кирилівка, база відпочинку «Салют»). Дружня комфортна обстановка конференції  сприяла плодотворній співпраці учасників та залишила після себе найкращі враження. Всі гості були просто окуті увагою та теплом організаторів конференції. Дискусії та обговорення за круглими столами були спрямовані на вирішення актуальних питань щодо визначення проблем та перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства, удосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини в умовах розвитку сучасного суспільства.

  Виражаємо щиру подяку організаторам та сподіваємося на продовження традиції проведення такого заходу у наступних роках.

IMG_8003

 

Никифоров Радіон Петрович., к.т.н., доцент, Сімакова Ольга О.О., к.т.н., доцент, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган Барановського, (Україна)

 

————————————————————————————————————————————————————————

  Шановні колеги, організатори Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності»! Висловлюю Вам слова вдячності і поваги за приємні враження від участі у конференції – конференції, яка об’єднала провідних вчених різних держав, можливість презентувати власні розробки та ознайомитись з науковими результатами колег. Не можу не відзначити гостинність та комфортні умови перебування під час роботи, цікаві екскурсії та яскраві
враження від спілкування. Бажаю щоб цей проект став доброю традицією та з кожним роком набував ще більшого розвитку.

IMG_8490Потапов Володимир Олексійович, докт. техн. наук, професор,

 завідувач  кафедри холодильної та торговельної техніки  і прикладної механіки ХДУХТ, (Україна)

 

 

———————————————————————————————————————————————————————–

   Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», що відбулась 8-11 вересня 2015 року у місті Мелітополі є знаковою подією для науковці і фахівців галузі харчової індустрії. Перелік питань і проблем, які обговорювались під час наукових доповідей та дискусій є дуже актуальним і цікавим. Особливо хочу відзначити високий професійний рівень, різноманітну програму і чітку організацію роботи заходу, який проходив у теплій атмосфері.
Дуже вдячна організаторам за запрошення для участі у конференції та бажаю творчих успіхів і натхнення.

Постнова

Постнова Ольга Миколаївна, к.т.н., доцент, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, (Україна)

  

______________________________________________________________________________________________________

Мені пощастило взяти участь у цьому заході. В наш час, коли інформатизація суспільства все більше замінює живе спілкування, участь у міжнародній науково-практичній конференції такого високого рівня є дійсно визначною подією в житті кожного науковця. Тим більш, що питання, яким була присвячена конференція є надзвичайно актуальними, цікавими та гострими. Окремо хочеться відзначити увагу організаторів до кожного учасника конференції та чудову організацію не лише роботи, а й дозвілля, не дивлячись на велике представництво з різних навчальних закладів та наукових установ. А що може бути краще, ніж поєднання  плідної праці, живого спілкування з колегами, теплого сонця та лагідного моря? Хочеться подякувати організаторам конференції та побажати подальшого розвитку, успіхів, творчого натхнення та реалізації всіх задумів.

IMG_8498

 

Серік Максим Леонідович, к.т.н., доцент,

директор Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ, (Україна)

 

——————————————————————————————————————————————————————————–

 Участие в Международной научно-практической конференции «Инновационные аспекты развития оборудования пищевой и гостиничной индустрии в условиях современности», которая состоялась 8-11 сентября 2015 г., оставило самые позитивные впечатления.

  Организаторы выбрали актуальную тему для обсуждения, лучшее время, место проживания и проведения конференции, позаботились о прекрасной погоде. Отлично составлена программа, продумано все до мелочей – и профессиональная, и неформальная части. Это огромный опыт и в то же время это великолепный отдых, замечательное повышение квалификации, а также роскошь общения с умными, высокопрофессиональными, талантливыми людьми.

  Мы уверены, что конференция придаст новый мощный импульс к диалогу и обмену рабочими наработками в нашей профессиональной среде.

Огромное спасибо за приглашение! Удачи, новых идей и творческих проектов!!!

IMG_8502

 

Слащева Аліна В’ячеславіна , к.т.н., доцент,

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган Барановського, (Україна)

 

 

————————————————————————————————————————————————————————