Відгуки учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності»

Висловлюємо керівництву та колективу ТДАУ і ХДУХТ подяку за проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції 5-7 вересня 2017 р.
Ваша конференція була різносторонньо цікавою та незабутньою.
Ви дали можливість:
– ознайомитися з обладнанням харчових виробництв;
– дегустувати продукти власного виробництва;
– відвідати зоопарк;
– прийняти участь у пленарному та секційних засіданнях;
– поспілкуватися з науковцями різних вузів;
– у вільний час відпочити на Азовському морі.
Ми повернулися оздоровлені та щасливі, з надією на наступну участь у Вашій конференції.

З повагою, зав. кафедрою технології зберігання і переробки сільськогосподарської продукції Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету професор Чурсінов Ю.О. та доцент Калина В.С.

 

 

 

***

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» була дуже корисна і цікава. Особливо приємним було те, що розглядалися питання,  пов’язані з інноваціями розвитку в харчовій промисловості, а також була надана  можливість ознайомлення з напрямками розвитку наукових досліджень. Висловлюю величезну подяку організаторам конференції за можливість взяти участь у роботі конференції магістранту та за можливість виступити зі  своєю доповіддю.
Щиро дякую Вам за високий рівень організації і проведення, яка заслуговує якнайвищого визнання, за можливість доторкнутися до наукового дивосвіту інновацій в харчовій промисловості, а учасникам – за слова підтримки, які старатимуся виправдати.
Копійко Аліна, магістрант Одеської національної академії харчових технологій.

***

Вдячна організаторам  за запрошення на конференцію “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”, яка проходила 05-07 вересня 2017 року в Мелітополі. Сподобалась атмосфера конференції: професійна, дружня. Вона сприяла плідному робочому спілкуванню з науковцями з різних вузів. На мою думку, подібні заходи є необхідними для науковців, які починають свій шлях на всеукраїнському рівні. Залишились гарні спогади про роботу конференції, чудову погоду та приємний відпочинок на березі Азовського моря…

Філімонова Надія Вікторівна, асистент кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління Черкаського державного технологічного університету.

 

 

 

***

Шановні організатори Другої міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» і всі причетні до її проведення! Хочу висловити Вам величезну подяку і потиснути Вашу руку за виконану колосальну працю. Приємно відзначити чудову організацію проведення конференції, в тому числі попередню роботу координаторів з учасниками до початку конференції. Злагоджена робота оргкомітету двох університетів змушувала захоплюватися. Кожен знав що і коли він повинен робити. Конференція була проведена на високому професійному рівні в доброзичливій атмосфері.
Хотілося б відзначити високий науковий рівень конференції, професіоналізм доповідачів, можливість спілкування та обміну досвідом. Матеріали представляють безсумнівний інтерес, підтверджуючи статус міжнародної науково-практичної конференції.
Окрему подяку хочу висловити професору Дейниченку Григорію Вікторовичу за запрошення взяти участь в конференції  і доценту Янакову Валерію Петровичу, який о 2:30 зустрічав нашу делегацію з поїзда.
Бажаю всім творчих успіхів, а конференції – отримання статусу щорічна!

Омельченко Олександр Володимирович, к.т.н., доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг).

 

 

 

 

***

Всім привіт !!!
Хочу поділитись своїми враженнями від участі в конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яку спільно організували Харківський державний університет харчування і торгівлі та Таврійський державний агротехнологічний університет. Вона пройшла на березі Азовського моря у смт Кирилівці, що поєднало продуктивну роботу з яскравим відпочинком. Особливим був теплий прийом всіх учасників та всебічна увага до їх комфорту з боку організаторів.
Результатом моєї участі були нові знайомства та домовленості про подальшу наукову співпрацю. Офіційні виступи та доповіді розкрили наукові інтереси та здобутки доповідачів, що полегшило пошук майбутніх партнерів. Неформальне спілкування на березі моря дозволило окреслити план майбутніх спільних дій.
Такий метод організації і проведення конференції довів свою ефективність. Всі учасники за такий короткий період часу перетворились в дружню родину. Недоліком, який був відзначений всіма , була  невелика кількість днів, відведених для проведення конференції. Хотілось довше залишатись у тій атмосфері.
Бажаю успіхів та міцного здоров’я організаторам, щоб в них руки не боліли і щоб знову зібрали нас в Кирилівці.

З повагою та теплими спогадами, к.т.н., доц. Юрій Змієвський,
докторант кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Національного університету харчових технологій.

 

 

***

Участь у Другій міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності»: Харків – Мелітополь – Кирилівка, що пройшла 5-7 вересня 2017 р., стала для мене унікальною можливістю познайомитися й поспілкуватися з великою кількістю цікавих і творчих людей, обмінятися досвідом як у науковій, так і в практичній діяльності. Хочеться сказати велике спасибі організаторам конференції за високий рівень її підготовки і проведення, відмітити злагодженість роботи команди. Конференція одночасно була дуже плідною і по-родинному затишною. Це була незабутня подія, яка точно залишиться в пам’яті як така, що надихає.
Спасибі за запрошення. Сподіваюся зустрітися знову.

З  повагою, Петренко Н.В., к. пед. н., доцент, завідувач аспірантурою Харківського державного університету харчування та торгівлі.

 

 

 

***

Шановні колеги, організатори Другої міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка відбувалася 5–7 вересня 2017 року. Дозвольте висловити слова щирої вдячності та глибокої подяки за чудову організацію конференції та можливість отримання нових знань та досвіду. Колективами кафедр устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва ХДУХТ та обладнання переробних і харчових виробництв ім.проф. Ф.Ю. Ялпачика ТДАТУ була проведена кропітка праця щодо створення всіх належних умов для проведення цього заходу.
Варто відзначити, що Міжнародна науково-практична конференція відбулася на дуже високому науковому та професійному рівні. Перелік питань і проблем, які обговорювались під час наукових доповідей та дискусій, є актуальним та своєчасним. Крім того, слід відзначити високий професійний рівень та різноманітну програму конференції.
Незабутні враження та безмежний заряд енергії подарувало мальовниче узбережжя Азовського моря, а також відвідування екскурсії на страусиній фермі.
Плодотворній співпраці учасників посприяла дружня обстановка конференції, що дала змогу налагодити професійні стосунки з колегами та залишила після себе найкращі враження.

Касабова Катерина Рубенівна, к.т.н., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконнцентратів, заступник декана Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ.

 

 

 

***

Шановні друзі!
Щиро вдячна організаторам II-ї міжнародної конференції за її проведення на високому професійному рівні.
Ділова і водночас дружня атмосфера, що панувала на конференції,  сприяла доброму настрою у її учасників.
Дружній настрій підсилила дружня вечеря.
З нетерпінням чекатиму запрошення на чергову конференцію, яка, сподіваюсь, відбудеться через рік.

Рижкова Таїсія Миколаївна, к.т.н., доцент кафедри технології переробки і стандартизації продукції тваринництва Харківської державної зооветеринарної академії.

 

 

 

***

Друга міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» була організована на високому науковому рівні. Під час роботи конференції відбулось спілкування з фахівцями провідних вишів України та обговорення з ними питань інноваційних технологій в галузі переробки сільськогосподарської сировини з використанням сучасного обладнання. Яскраве враження залишило знайомство з матеріальною базою Таврійського державного агротехнічного університету. Результатом проведення конференції став обмін досвідом, розширення кола професійних зв’язків.

З повагою, доцент кафедри тилового забезпечення Національної академії Національної гвардії України, к.т.н., капітан Товма Л.Ф. та слухач магістратури, капітан Писаревський С.В.

 

 

 

***

В умовах глобалізації розвиток країн і всіх сфер діяльності стає безальтернативним пріоритетом. Тому Друга міжнародна науково-практична конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка організована спільно науковими колективами ХДУХТ та ТДАТУ, стала важливою подією в науковому житті всіх фахівців, пов’язаних з харчуванням населення: аграріїв, переробників, рестораторів, готельєрів.
Високий науково-практичний рівень конференції забезпечили наступні беззаперечні чинники: спеціалізація та високий потенціал наукових шкіл кафедр ХДУХТ та ТДАТУ, багаторічні і прогресивні результати досліджень, інтегрований зв’язок, науки і практики, відомі в країні і за кордоном вчені-дослідники.
Побажаємо продовжувати інноваційні справи у сфері переробки та обладнання харчових виробництв і розширювати коло учасників – залучати технологів, економістів, маркетологів.

Зав. кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та туризму ХДУХТ, д.е.н., професор Яцун Леонід Миколайович

 

 

 

 

***

Уважаемые организаторы!
Позвольте выразить благодарность за Вашу несравненную гостеприимность и за возможность принять участие в конференции!
Великолепно организованная конференция, насыщенная событиями, проектами, предложениями и мнениями! Люди – яркие и запоминающиеся!
Мероприятие стало очень содержательным, а широкая география участников и удачный выбор тематики докладов, помогли лучше разобраться в обсуждаемых вопросах.
Спасибо за всю Вашу работу и профессионализм, благодаря которым, участие в этой конференции было настолько приятным и полезным!
Очень надеюсь на дальнейшее проведение подобных мероприятий Вашим коллективом, и планирую обязательное в них участие!
Впечатлений просто масса! Еще раз огромное спасибо!

Грубник Алина Олеговна Национальный Технический Университет «Харьковский Политехнический Институт» (г. Харьков)

 

 

 

***

Друга Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка проходила 5-7 вересня 2017 р. – важлива подія наукової спільноти!
Під час конференції відбулися плідні спілкування між науковцями галузі. Конференція заклала підґрунтя для налагодження тісних контактів між науковцями профільних навчальних закладів. В процесі таких заходів йде збагачення учасників наукових форумів теоретико-практичними підходами, які впроваджують колеги.
Конференція сприяла укладанню договорів про творчу співпрацю між навчальними закладами, фахівці яких взяли участь у конференції.
Хочу висловити щиру подяку організаторам конференції!

 

 

З повагою, д.т.н., проф., завідувач кафедри товарознавства в митній справі ХДУХТ Головко Микола Павлович.

 

 

 

***

Друга міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності»: Харків – Мелітополь – Кирилівка, яка проводилась 5-7 вересня 2017 р. показала прекрасну співпрацю двох вищих навчальних закладів: Харківського державного університету харчування і торгівлі та Таврійського державного агротехнологічного університету. Добре продумана програма конференції, вдала організація усіх заходів сприяла плідному творчому спілкуванню науковців з різних вузів, обміну досвіду та налагодженню нових зв’язків. Своїми науковими доробками поділилися як провідні науковці, так і аспіранти та магістри.
Доброзичлива, дружня, професійна атмосфера панувала протягом всієї роботи конференції. Гарна погода і тепле Азовське море дали можливість ще і набратися сил для подальшої праці.

Щиро дякуємо усім організаторам конференції за чудово проведені дні у дружній науковій родині.
З повагою, зав. кафедрою обладнання переробних виробництв Луцького національного технічного університету Голячук С.Є. та доцент Панасюк С.Г.

 

 

 

***

Уважаемые коллеги!

Благодарю Вас от имени участвовавших в конференции сотрудников Алматинского технологического университета и себя лично за предоставленную нам возможность стать участниками конференции и представленную информацию.

 

С уважением Медведков Евгений Борисович, д.т.н., профессор кафедры “Механизация и автоматизация производственных процессов”, декан факультета дистанционного обучения, Алматинского технологического университета (Казахстан).