Видано монографію «Удосконалення технології емульсійних соусів»

Шановні колеги! У видавництві «Факт» (м. Харків) вийшла з друку монографія «Удосконалення технології емульсійних соусів». Робота присвячена науковому обґрунтуванню та розробленню технології емульсійних соусів з використанням сухого молочно-білкового концентрату (СМБК) зі сколотин. Визначено технологічні параметри і режими одержання СМБК зі сколотин із заданими функціонально-технологічними властивостями. Досліджено показники якості розроблених емульсійних соусів та запропоновано напрямки їх використання у технологіях харчової продукції у закладах ресторанного господарства.

Видання призначене для використання в навчальному процесі підготовки магістрів та спеціалістів кваліфікації інженер-технолог закладів ресторанного господарства та харчових виробництв.

Матеріал буде корисним для наукових та практичних працівників, що займаються переробкою харчової сировини, а також для широкого кола читачів, професійні інтереси яких пов’язані з харчовими технологіями.

У написанні монографії приймали участь: докт. техн. наук, професор Дейниченко Г.В.; канд. техн. наук, доцент Юдіна Т.І.; канд. техн. наук, доцент Бесіда С.М.

Обсяг монографії – 11,63 умовних друкарських аркушів, тверда палітурка, мова – українська.

монограф емульсии