V Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи»

В м. Києві, у Київському національному торговельно-економічному університеті 21 березня відбулася V Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи», на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу в рамках проведення XІ Консумерського фестивалю «Час діяти!».
Учасників конференції привітали:
• доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ Мельниченко С. В.;
• доктор економічних наук, професор, декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Ведмідь Н. І.
У конференції взяли участь понад 380 студентів із 15 навчальних закладів України. Від Харківського державного університету харчування та торгівлі були присутні студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу: групи М-58м Дмитро Чаплюн та ПМ-15 Віталій Старков.
Відкриття студентської наукової конференції, було розпочато з пленарного засідання. Студенти підготували доповіді, які стосувались теми реалій та перспективи готельно- ресторанного та туристичного бізнесу. Після представлення та обговорення своїх робіт, студенти були розподілені згідно визначених дискусійних платформ, для презентації своїх стендових доповідей. Старков Віталій доповідав на платформі «Проектне та інженерне забезпечення: Концепція безпеки об’єктів гостинності», з темою доповіді «Інноваційні технологічні рішення у виробництві напівфабрикатів зі ставкової риби». Чаплюн Дмитро доповідав на секції «Ресторанні технології та сервіс» (науковий керівник – к.т.н., доцент Горєлков Д.В.), з темою доповіді «Конструктивне оснащення процесу очищення слизових субпродуктів» (науковий керівник – к.т.н., доцент Червоний В.М.).
Найкращі доповіді студентів були відзначені дипломами та грамотами. Так, за підсумками роботи конференції Дипломом І ступеня було нагороджено Старкова Віталія та Дипломом ІІІ ступеня Чаплюна Дмитра.

Відгуки учасників конференції.

21 марта был направлен в командировку в Киевский национальный торгово-экономический университет на V Всеукраинскую студенческую конференцию «Гостинично-ресторанный и туристический бизнес: реалии и перспективы», где доложил результаты наших научных исследований. Поездкой очень доволен, получил большое количество эмоций. Спасибо преподавательскому составу кафедры оборудования пищевой и гостиничной индустрии им. М.И. Беляева и нашему Университету за подготовку к конференции и возможность данной поездки.

Студент 4 курсу ННІХТБ групи ПМ-15 Віталій Старков.

 

Добрый день! 21 марта у меня была возможность представить результаты своих научных исследований в г. Киеве на  Всеукраинской студенческой научной конференции «Гостинично-ресторанный и туристический бизнес: реалии и перспективы». Во время доклада на конференции мне были заданы разные вопросы, которые в последующем мне помогут в развитии новых направлениях моих научных исследований. Хотелось поблагодарить организаторов конференции за радушный прием, гостеприимство, а наш университет за возможность поездки и поддержку.

Студент 5 курсу ННІХТБ групи ПМ-58м Чаплюн Дмитрий.