Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». День другий.

  9  вересня 2015 року о 9.30 відбулось урочисте відкриття конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» вітальне слово учасникам конференції висловив ректор ТДАТУ проф. Кюрчев В.М., який гостинно привітав учасників конференції,  побажав їм наряду з працею доброго відпочинку та приємних вражень, ректор ХДУХТ проф. Черевко О.І. щиро поздоровив учасників, висловив їм слова побажання отримати позитивні емоції від спілкування з колегами, отримати нові враження та ідеї, яскравих та цікавих наукових доповідей, висловив слова подяки господарям оздоровчого комплексу «Салют».

  Після привітання відбулось урочисте підписання ректором ТДАТУ, доктором технічних наук, професором, заслуженим працівником освіти України, відмінником аграрної освіти України, відмінником освіти України Кюрчевим Володимиром Миколайовичем  та ректором  ХДУХТ, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка Української академії наук, відмінника освіти України Черевком Олександром Івановичем договору про співпрацю між університетами.

Підтвердженням підписання угоди та прикладом її реалізації став виступ із доповідями на пленарному засіданні провідних науковців обох вишів та сумісними доповідями вітчизняних науковців із науковцями Іспанії. Від ХДУХТ виступили із доповідями д.т.н., проф. Черевко О.І., д.т.н. проф. Михайлов В.М., д.т.н., проф. Дейниченко Г.В., к.т.н., доц. Фощан А.Л. Від ТДАТУ д.т.н., проф. Кюрчев В.М., д.т.н., проф. Надикто В.Т. к.т.н., доц. Самойчук К.О. Сумісну доповідь із іспанськими вченими Olmo Peinado J.M.  та  Willarrubia M.A. підготували д.т.н., проф. Пивоваров П.П., к.т.н, доц. Неклеса О.П., к.т.н., асистент Нагорний О.Ю. та аспірант Коротаєва Є.

  У другій половині дня учасникам конференції було запропоновано екскурсію на Острів Бірючий до Азово-Сиваського національного природного парку.

  Протяжність острову близько 20 км, максимальна ширина сягає 5 км. Північно-західний і західний берег Бірючого складається з мілководних бухт і безлічі лиманів. На південному заході острова знаходяться бухти, в які можуть заходити невеликі судна – Рибальська і Маячна.

  Адміністративно Бірючий відноситься до Херсонської обл., хоча не має зв’язку з материковою частиною. Флора та фауна о. Бірючий знаходиться під захистом держави. В заказнику зібрані рідкі види рослин та тварин, в тому числі штучно акліматизованих, нехарактерних для приморського степу.

  Під час відвідування заповідної зони учасники конференції мали можливість погрузитися в атмосферу дикої природи, побачити нехарактерні для цих широт рослини, зустріти рідких тварин, птиць. Тут вільно розгулювали лані, муфлони, олені, кулани, та інші тварини та птиці, що занесені до Червоної книги, Європейського червоного списку. На острові можна було побачити приголомшливі пейзажі, де унікально сусідять пісчані пляжі, степовий ковиль, дуби, тополя, маслини.

  Ця екскурсія жодного із відвідувачів не оставила байдужим.