Участь викладачів кафедри у роботі IX Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі»

Викладачі кафедри, доц. Горєлков Д.В., доц. Червоний В.М., доц. Дмитревский Д.В., 20 квітня 2017 року взяли участь у роботі IX Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», що проходив в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv». Загалом Форум зібрав 17 іноземних делегацій з 11 країн світу, 13 українських міст і областей, а також близько 200 представників сфери туризму України.

На відкритті Форуму були присутні заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський, офіційні делегації з Франції, Німеччини, Угорщини, Грузії, Македонії, Білорусі, Албанії, Ізраїлю, Чехії, Латвії, спеціалісти туристичної індустрії. Організатори форуму зробили акцент на виступах міжнародних експертів у сфері туризму, теоретиків і практиків туристичної галузі та супутніх послуг.

У рамках Форуму викладачі кафедри прийняли участь у роботі Міжнародної конференції «Форми об’єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні», яка включала три секції: «Форми об’єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні»; «Сучасний маркетинг як фактор розвитку і просування туристичних продуктів і дестинацій»; «Сучасні тенденції гостинності». Отриману інформацію щодо сучасних технічних рішень в організації роботи туристично-інформаційних центрів, аналізу локальних інфраструктурних об’єктів та технічному забезпеченні послуг у сфері гостинності викладачі кафедри долучать до навчального процесу.