Участь кафедри у Дні відкритих дверей ХДУХТ 8 жовтня 2017 року

8 жовтня 2017 р. Харківський державний університет харчування та торгівлі відкрив свої двері вступникам в багатогранний світ науки і досліджень, де були представлені новітні науково-дослідні проекти в галузі сучасних технологій харчування. Цей захід надав абітурієнтам, їх батькам та вчителям унікальну можливість гідно оцінити багату наукову спадщину університету, а також побачити тенденції і перспективи навчання в ньому однієї з 12 спеціальностей та 25 спеціалізацій.

Всі відвідувачі мали можливість оглянути університет та ознайомиться з його роботою, новими проектами і насолодитися програмою різноманітних та пізнавальних заходів, на меті якого є презентація різноманітних досягнень науки та новітніх технологій харчування, які були розроблені за участю науковців університету спільно з провідними підприємствами галузі, взяти участь у презентації та дегустації асортименту продуктів для здорового харчування, в демонстрації із залученням гостей по створенню або декоруванню харчової продукції.

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М. І. Беляєва презентувала окремі зразки технологічного та барного обладнання. Так, присутні мали змогу спробувати виготовлення збивних коктейлів на основі молочної сировини з фруктовими наповнювачами, дізналися особливості роботи сучасних моделей овочерізок, оцінили якість отриманої продукції. Особливу зацікавленість вступники виявили до детектору валют, яки представляв категорію торговельного обладнання.

Програма заходів “Дня відкритих дверей” познайомила в неформальному середовищі всіх бажаючих з вченими, викладачами, які займаються новими технологіями, заснованими на останніх наукових досягненнях університету. Керівництво ХДУХТ проінформувало майбутніх абітурієнтів з проектом Умов прийому до ВНЗ у 2018 р., особливостями навчання в університеті. Наприкінці зустрічі серед усіх присутніх були розіграні пам’ятні подарунки та суперприз – сертифікат, що дає знижку на навчання за контрактом, який отримала учениця Солоніцевської гімназії №3 Валковська Вікторія!

До наступної зустрічі!
Запрошуємо всіх до навчання у Харківському державному університеті харчування та торгівлі!