Третя міжнародна науково-практична конференція “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”. Відзиви учасників.

Делегація Української інженерно-педагогічної академії, яка прийняла участь у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» відзначає високий рівень її організації.
На нас справило сильне враження те, з якою відповідальністю, чіткістю, і навіть натхненням було організовано проведення усіх заходів конференції, починаючи від її відкриття до завершення. Відкриття конференції на якому пролунали промови ректора Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного Кюрчева Володимира Миколайовича, Дейниченко Григорія Вікторовича та інших членів оргкомітету з перших хвилин надихнуло на плідну роботу протягом всієї конференції.
Безумовно зацікавили змістовні доповіді провідних фахівців на пленарному засіданні та доповіді молодих вчених на секційних засіданнях.
Треба особливо відзначити теплоту прийому та щирість господарів конференції під час проведення круглих столів та заключних заходів.
Конференція дала можливість встановити нові контакти, завести корисні знайомства, познайомитись з напрямками досліджень колег по галузі і просто цікаво і комфортно провести час.
До недоліків конференції можна віднести мабуть що тільки її швидкоплинність. Де що не вистачило часу на спілкування з колегами.
Сподіваємося, що іншим учасникам було теж цікаво та приємно спілкуватися з нами.
Маємо надію отримати запрошення на Четверту міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності».

Зав. каф. ХХТ УІПА Александров О.В.

——————————————————————————————————————————————————————————–

Вельмишановні організатори конференції!
Дорогі учасники!
Третя Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», роботу якої успішно завершено, згуртувала нас навколо постановки та розв’язання злободенних проблем, внесла у нашу спільну роботу нові ідеї, нові пропозиції, підготувала справді науковий грунт для подальших наукових пошуків. У доповідях учасників конференції яскраво означилась конкретизація і розвиток ідей попередніх конференцій. Завдяки цьому, як зазначали доповідачі, нам вдалося створити своєрідні проблемні групи і об’єднати їх у своєрідний стартовий майданчик для розв’язання проблематики. Разом з тим зазначимо, що новим кроком у роботі конференції стали нові проекти з інноваційних підходів та креативних рішень у формуванні технічного оснащення підприємств готельно-ресторанної індустрії, які, сподіваємося, стануть основою нових збірників праць, монографій, наукових семінарів тощо.
Сердечно дякуємо Вам за увагу, тепло сердець, підтримку і допомогу.
Бажаємо Вам і усім, хто брав участь у підготовці та проведенні конференції, добра, щастя, здоров’я, успіхів у житті та праці.
До зустрічі в рамках ЧЕТВЕРТОЇ конференції!

З пошаною – в.о. зав.кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Криворізького національного університету Ольга Мельник

——————————————————————————————————————————————————————————

В этом году я впервые побывала на III Международной научно-практической конференции “Инновационные аспекты развития оборудования пищевой и гостиничной индустрии в условиях современности” в Таврическом государственном агротехнологическом университете.
Три рабочих сентябрьских дня были насыщены событиями, встречами с коллегами и новыми знакомствами настолько, что, казалось, с 4 по 6 сентября прошла минимум неделя! Я вновь ощутила, насколько важны такие мероприятия. Они позволяют познакомиться с работами других вузов, обрасти новыми идеями, переосмыслить свою деятельность. И получить замечательный бонус. В данном случае – отдых на море в то время, когда отпуск уже закончился и все приступили к работе. Но сильно расслабляться нам не дали. Пленарное заседание и секция были проведены по протоколу, как положено. Порадовало, что у организаторов есть выход на Небесную Канцелярию)) Ведь намного проще сидеть в конференц-зале и работать, когда за окном пасмурно и накрапывает дождик. Так и было! А по окончании выглянуло солнышко. Под заказ!
Мы вернулись в Харьков, заряженные эмоциями, радостью от возможности продлить летнее настроение, теплотой встреч и радушием хозяев – сотрудников Таврийского государственного агротехнологического университета. Мы прикоснулись к их жизни и поделились своими наработками. Конечно, нас постарались впечатлить)) Угостили хрустящими картофельными чипсами, свежим хлебом, только вынутым из духовки, квасом с ароматом кофе и покорили наши сердца мороженым из молока в собственноручно приготовленных вафельных стаканчиках. А потом пригласили на дружеский обед и продолжили удивлять)) Не буду дразниться, скажу только, что все было очень вкусно и все приготовлено на кафедре. Снимаю шляпу, коллеги! Круто!)) Отдельное спасибо за экскурсию на Каменную могилу!

к.т.н., доцент Гревцева Наталья Вячеславовна

——————————————————————————————————————————————————————————-

Як учасник вже третьої міжнародної науково-практичної конференції “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”, хочу відзначити високий науковий та професійний рівень проведення заходу. Проблематика питань, які обговорюються на конференції, зростає щороку, а найголовніше, що під час плідного обговорення визначаються перспективи розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства.
Хочу подякувати організаторам конференції колективам кафедр устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва ХДУХТ та обладнання переробних і харчових виробництв ім.проф. Ф.Ю. Ялпачика ТДАТУ за чудову організацію конференції та створення наукової платформи для обміну думками.

Загорулько Олексій Євгенович, к.т.н., доцент кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв ХДУХТ.

——————————————————————————————————————————————————————————–

Шановні колеги, організатори третьої Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка організована спільно науковими колективами ХДУХТ та ТДАТУ. Дозвольте висловити слова щирої вдячності та глибокої подяки за чудову організацію конференції та можливість отримання нових знань та досвіду.
Вважаю за необхідне відзначити, що Міжнародна науково-практична конференція відбулася на дуже високому науковому та професійному рівні і стала важливою подією у науковому житті всіх науковців та практиків, пов’язаних з харчовою індустрією: аграріїв, переробників, готельєрів та рестораторів.
У підсумку хочеться висловити велику подяку організаторам за можливість прийняти участь у цьому видатному науковому заході і побажати організаторам і учасникам продовжувати інноваційні справи у сфері переробки та обладнання харчових виробництв і розширювати коло власних наукових інтересів.

к.е.н., доцент Ольшанський Олександ Васильович

——————————————————————————————————————————————————————————–

СПАСИБІ ВАМ ДРУЗІ!
На початку вересня ми з колегами приймали участь у III науково-практичній конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» на березі Азовського моря, смт. Кирилівка, база відпочинку «Салют». Конференцію проводили наші колеги з ХДУХТу та Таврійського університету (Мелітополь). Вдало вибраний час і місце конференції та деяке везіння з погодою дозволило сумістити плідну працю з відпочинком усім учасникам конференції.
Приємно вразила творча робота та широта інтересів доповідачів, здивували та наповнили серце гордістю за країну доповіді молодих науковців. Безкомпромісне обговорення доповідей на секціях заставляло задуматися навіть признаних корифеїв науки. Приємно вразила прискіпливість молодих учасників, які не раз викликали збентеженість авторитетних вчених своїми питаннями.
Хочеться відзначити чудову організацію пленарних і секційних засідань, спланованість та насиченість дозвілля, набори матеріалів на згадку.
Все це залишило саме приємне враження та принесло задоволення від роботи. Ми висловлюємо величезну щиру подяку організаторам конференції, зокрема нашим давнім друзям, членам оргкомітету завідувачу кафедри «Устаткування харчової і готельної індустрії імені М.І. Бєляєва» , професору, д.т.н. Г.В. Дейниченко та доценту Д.В. Дмитревському за самовіддану роботу на конференції, чудову організацію та особисту допомогу. Вони весь час були у русі і не мали ні секунди спокою.

ХНТУСГ імені Петра Василенка, кафедра ОІПХВ,
зав. каф., д.т.н., проф. Богомолов О.В., к.т.н., доц. Лук’янов І.М.

——————————————————————————————————————————————————————————-

Щиро вдячний організаторам ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» за можливість взяти в ній участь!
Цьогоріч, на відміну від минулих років, вирішив взяти очну участь в конференції і залишився вкрай задоволений нею. Вразила якісна організація конференції та турбота за її учасників з боку організаторів від етапу запрошення на конференцію до самого від’їзду з неї.
Знайомство з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного почалось з кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика. Яскраве враження залишило знайомство з її матеріальною базою – велика кількість зразків діючого лабораторного обладнання, на якому відбувалось виготовлення смачних харчових продуктів в режимі реального часу.
Далі в конференц-залі університету учасників конференції привітав ректор ТДАУ Кюрчев Володимир Миколайович. З вітальним словом виступив також і проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Надикто Володимир Трохимович. Цікаво було почути про здобутки працівників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в навчальній та в науковій роботі, про рівень науково-педагогічного забезпечення, про перспективи розвитку університету.
В перший день конференції учасники встигли відвідати і Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила», де почули про скіфські та сарматські поселення в даній місцевості, а також змогли побачити зразки наскельних малюнків.
Слід відмітити чітку та ретельну організацію конференції. Доповіді учасників відрізнялись актуальністю та глибиною представленого матеріалу. За всіма доповідями відбувалась цікава, жвава, професійна дискусія, яка, інколи, була, навіть, запальною. Вдячний організаторам за можливість представити і свою доповідь на пленарному засіданні. Також вдячний учасникам конференції за поставлені запитання та висловленні побажання щодо представленого матеріалу.
Дуже радий знайомству з колегами з інших вузів, які свої наукові дослідження присвячують розвитку харчової техніки та технології.
Запам’ятались і гарні умови проживання в готельному комплексі «Салют», і цікава та приємна культурна програма і, безумовно, гарний пляж та чудове Азовське море.
Хотілося б щоб ця конференція проводилась частіше, щоб частіше можна було її відвідувати та насолоджуватись її високим професійним та культурним рівнем.
Бажаю організаторам конференції, а також її учасникам міцного здоров’я та нових здобутків на науковій ниві!

Батраченко Олександр Вікторович, к.т.н., доцент кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління Черкаського державного технологічного університету

——————————————————————————————————————————————————————————-

Шановні колеги, дозвольте подякувати вам за можливість взяти участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка була організована та проведена Харківським державним університетом харчування та торгівлі разом з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного. Участь у конференції – це унікальна можливість поспілкуватися та познайомитися з великою кількістю розумних та творчих людей, ознайомитись із найновішими дослідженнями, обговорити цікаві наукові розробки. Питання і проблеми, яким була присвячена конференція та які обговорювались під час наукових доповідей та дискусій є надзвичайно актуальними, цікавими та гострими.
Особливо хочу подякувати Григорію Вікторовичу і колективу кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва та Кирилу Олеговичу і колективу кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика, відзначити високий професійний рівень, різноманітну програму і чітку організацію роботи заходу, який проходив у теплій, дружній атмосфері. Незабутні враження залишило після себе і місце проведення цього заходу: мальовниче, ласкаве і тепле узбережжя Азовського моря.
Бажаю організаторам конференції творчого натхнення, успіхів. та подальшого розвитку та реалізації всіх задумів.

З повагою, к.т.н., доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Дніпровського гуманітарного університету Колісниченко Т.О.


Дорогой Григорий Викторович,
Благодарим Вас за содействие. Конференция – выше всяческих похвал.
Как Вам удалось собрать таких потрясающих людей? Вы талант…
Еще раз спасибо за все!
Искренне Ваша
д.т.н., ппрофесор Дзясько Ю.С.