Третя міжнародна науково-практична конференція “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”. День перший.

4 – 6 вересня 2019 року зусиллями двох закладів вищої освіти України – Харківського державного університету  харчування та торгівлі  і  Таврійського державного агротехнологічного університету ім.Д.Моторного – було проведено Третю міжнародну науково-практичну конференцію  “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”. Організаторами конференції виступили кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва ХДУХТ  та  кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім.професора Ф.Ю. Ялпачика ТДАТУ ім. Д. Моторного.

До оргкомітету конференції надійшло 126 матеріалів доповідей науковців
з 59 навчальних закладів та організацій 17 країн світу (Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Ізраїль, Ірак, Іспанія, Італія, Казахстан, Китай, Марокко, Норвегія, Словаччина, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Узбекистан, Україна).

4 вересня, в перший день заходу, в актовій залі ТДАТУ ім. Д. Моторного  відбулося урочисте відкриття конференції.  З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ТДАТУ ім. Д .Моторного , доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України  в галузі науки і техніки, чл.-кор. Національної академії  аграрних наук України В.М. Кюрчев. Також учасників конференції привітав керівник делегації ХДУХТ, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу, кандидат технічних наук, доцент  М.Л. Сєрік. Вони побажали учасникам і гостям конференції плідної роботи та гарного відпочинку.

Продовжилась робота конференції на території кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім.професора Ф.Ю.Ялпачика . Учасникам конференції було продемонстровано роботу обладнання харчових виробництв, ресторанного господарства, яким оснащені навчальні та наукові лабораторії кафедри. Присутні на конференції викладачі та науковці мали змогу не тільки спостерігати за роботою діючого обладнання, але й продегустувати харчову і кулінарну продукцію, що її було виготовлено в лабораторіях кафедри за його допомогою.

Наступним етапом першого дня конференції стало відвідування Національного історико-археологічного  заповідника “Кам”яна могила” в смт Мирне Запорізької області,  який внесено до переліку 7 чудес України.  Екскурсія по заповіднику містила відвідуваня музею, знайомство з петрогліфами  печер та гротів кам”яного пагорба. Учасники конференції відвідали святилище кам”яного пагорба, зарядилися потужною енергетикою цієї унікальної місцевості, отримали незабутні враження від спілкування з унікальною історичною пам”яткою нашої держави.

 

Після завершення екскурсійної програми учасники конференції відбули до оздоровчого комплексу “Салют” ТДАТУ ім.Д.Моторного в смт.

Кирилівка, де власне і було заплановано проведення конференції. Оздоровчий комплекс “САЛЮТ” розташований на лазурному узбережжі Азовського моря в самому центрі курорту Кирилівка (20 метрів від моря). Він має всю необхідну інфраструктуру щодо організації подібних заходів та забезпечив належний рівень роботи, проживання та харчування. В свою чергу, південне сонце, приморський степовий клімат, насиченість морського повітря озоном, йодом, різними солями і мікроелементами забезпечило сприятливі умови для відпочинку учасників конференції.