Третій рік поспіль кафедра стає переможцем рейтингу з наукової роботи

Традиційно на першому засіданні Вченої ради ХДУХТ поточного року оголошуються результати наукової роботи кафедр університету за рік, що минув. Не стало винятком засідання Вченої ради, що відбулося 01 лютого 2018 року, на якому з першого питання порядку денного “Звіт з науково-дослідної роботи університету за 2017 рік : перспективи подальшого розвитку”  виступив проректор з наукової роботи професор Михайлов В.М.

Після розгорнутої доповіді та аналізу результатів наукової роботи університету проректором було оголошено офіційний підсумковий рейтинг кафедр за 2017 рік. Третій рік поспіль кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва стала переможцем серед випускових кафедр технічного напряму, набравши 2053 бали та отримавши індекс рейтингу 387.

Таким чином можна констатувати, що принципи та засади наукової роботи, які були сформульовані та закладені засновником кафедри професором Беляєвим М.І., продовжують діяти та давати плідні результати. Підтримуючи багаторічні традиції, і на сьогоднішній день  кафедра залишається одним  із основних осередків наукової роботи в університеті.

Щиро вітаємо викладачів, співробітників, аспірантів, докторантів та здобувачів кафедри, студентів навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу та всіх інших факультетів університету, чия наукова робота в сукупності дозволила отримати такий яскравий результат. Зичимо всім миру, злагоди, міцного здоров’я, нових творчих успіхів і досягнень в майбутній роботі.