Святкування Всеукраїнського Дня Бібліотек

   30 версня 2015 року все освітянське суспільство святкувало Всеукраїнський День Бібліотек. Що таке бібліотека в житті школяра, студента, викладача? Бібліотека – це невичерпне джерело знань, що рухає науковців у найсміливіші напрямки розвитку, змушує читачів мріяти про високі почуття, відчувати баталії історичних подій, плекає формування патріотичної та творчої особистості у молодих людей, що тільки розпочинають своє доросле життя, є рятувальним кругом студентів під час складання сесії та поточного навчання.

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії імені М.І. Беляєва впродовж багатьох років має тісний зв’язок с науковою бібліотекою Харківського державного університету харчування та торгівлі, постійно підтримує бібліотеку власними виданнями, сучасною літературою. Але й співробітники бібліотеки у будь-допомогу – посприяти найшвидшому пошуку інформації, кому – початківцю, чи то досвідченому професору. і цьогорічне свято Дня Бібліотек. Колектив кафедри на гостинне запрошення співробітників бібліотеки завітав у гості з подарунками у вигляді останніх видань: монографій, підручників, збірників наукових статей. У читальній залі бібліотеки відбулось урочисте вручення примірників видань та поздоровлення працівників бібліотеки з їх професійним святом.

Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії імені М.І. Беляєва від щирого серця бажає бібліотекарям натхнення, творчої наснаги, приємних вражень, допитливих та старанних читачів!