Святкування Дня науки в Харківському державному університеті харчування та торгівлі

Щороку наукове товариство відзначає у третю суботу травня свято – «День науки». Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сучасна українська наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має потужні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі, і владі належить докласти максимум зусиль для його підтримки.

В рамках святкування Дня науки у Харківському державному університеті харчування та торгівлі 14 травня 2015 року під час проведення пленарного засідання конференції «Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність» відбулося нагородження викладачів та співробітників університету ректором ХДУХТ, д.т.н., проф. О.І. Черевком. Почесні нагороди, а саме грамоти Департаменту освіти і науки, Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, а також грамоти, що підписані ректором ХДУХТ, знайшли своїх володарів.

Серед викладачів кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва старший викладач, к.т.н. В.М. Червоний отримав грамоту Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, а завідувач кафедри, д.т.н., проф. Г.В. Дейниченко та к.т.н., доцент І.В. Золотухіна були відзначені грамотами ректора ХДУХТ, а старшому викладачу, к.т.н. Д.В. Дмитревському оголошено подяку!

Вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Бажаємо нових творчих успіхів! Нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким!