Святкування 50-річного ювілею кафедри. Репортаж другий.

23-24 травня 2019 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі проходила  Міжнародна науково-методична конференція “Інженерна освіта в сфері харчової і готельної індустрії: виклики сьогодення”, яка була присвячена 50-річчю кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва.  Конференція проходила в залі засідань Вченої ради ХДУХТ, яка також носить ім′я Михайла Івановича Беляєва.

На урочистостях, присвячених ювілею кафедри, були присутні керівництво ХДУХТ, директорат навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ, викладачі інженерних кафедр, студенти університету. В якості гостей і учасників конференції  були присутні представники споріднених кафедр з десяти закладів вищої освіти України.

 

На пленарному засіданні конференції зі вступним словом виступив  ректор  Харківського державного університету харчування та торгівлі, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Української академії наук, академік Міжнародної академії холоду, академік Інженерної академії України, відмінник освіти України    Черевко Олександр Іванович.  Він підкреслив, що кафедра устаткування   була і продовжує залишатися  однією з провідних кафедр університету протягом усіх років її існування.  В промові було віддано данину пам′яті  засновнику кафедри, доктору технічних наук, професору, члену-кореспонденту ВАСГНіЛ Михайлу Івановичу Беляєву, чиє  ім′я носить сьогодні кафедра.  Було відмічено роль кафедри у підготовці висококваліфікованих фахівців – інженерів для потреб  харчової промисловості, ресторанного господарства, сфери торгівлі. Важливу роль  кафедра відігравала  у формуванні досвідченого професорсько-викладацького складу, науковців, чиї імена відомі не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Наприкінці своєї промови ректор повідомив,  що до ювілею кафедри  її співробітники, а також студенти, якими керували викладачі кафедри,  були представлені до нагород Міністерства освіти і науки України, регіональних органів влади та вручив ці нагороди .

За підсумками участі в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання переробних і харчових виробництв” були нагороджені наступні студенти ННІХТБ:

Мельник Марія Іванівна – Грамотою  за оригінальність представлення творчої частини завдання у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», Таврійський державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь;

Чаплюн Дмитро Олександрович – Грамотою за вміння обрати кращу стратегію вирішення завдань у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», Таврійський державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь;

Старков Віталій Олексійович – Диплом II ступеня за перемогу у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», Таврійський державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь.

Нагородами регіональних органів влади були нагороджені:

доцент Дуб Володимир Васильович – Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;

старший викладач Гузенко Василь Володимирович – Почесною грамотою  Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради;

зав.лабораторією  Солончук Любов Миколаївна – Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Нагороди Міністерства освіти і науки отримали:

доцент Горєлков Дмитро Вікторович – Подяку Міністерства освіти і науки України;

доцент Дмитревський Дмитро В’ячеславович – Подяку Міністерства освіти і науки України;

доцент Червоний Віталій Миколайович – Подяку Міністерства освіти і науки України;

професор Дейниченко Григорій Вікторович – нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення».

Ректор університету щиро привітав усіх нагороджених та побажав їм міцного здоров′я, наснаги та нових творчих успіхів.