Святкування 50-річчя Харківського державного університету харчування та торгівлі

6 жовтня 2017 року Харківський державний університет харчування та торгівлі відсвяткував перший значний ювілей – 50-річчя з дня заснування!
На святі були присутні представники Міністерства освіти і науки України, представники Харківської міської адміністрації, ректори споріднених вищих навчальних закладів – Київського національного торговельно-економічного університету, Полтавського університету економіки та торгівлі, Одеської національної академії харчових технологій, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, представники інших ВНЗ, духовенство, а також викладачі, студенти, випускники та друзі.
Ректор ХДУХТ д.т.н., проф. О.І. Черевко ознайомив присутніх з основними віхами історії університету та акцентував увагу на досягненнях навчального закладу.

«З роками ми почали готувати фахівців для харчових і переробних виробництв, ресторанної справи, туристичних комплексів і готельного господарства, банків, аудиторських, фінансових служб, проведення експертизи товарів і послуг, у тому числі в митній справі, проектування, монтажу та обслуговування обладнання підприємств торгівлі, харчової промисловості та ресторанного бізнесу. Університет виправдав надії, які покладали на нього за часів створення, та зробив гідний внесок у прискорення економічного розвитку як регіону, так і країни в цілому», – сказав Олександр Іванович Черевко.
Одним з почесних гостей свята стала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Володимирівна Світлична, яка в 2006 році з відзнакою закінчила наш alma mater. Під час святкового заходу вона вручила викладачам і керівництву вишу почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації. Так, нагороду з рук губернатора отримав професор кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва, к.т.н. Постнов Г.М.

Урочистості були продовжено концентром творчих колективів студентів ХДУХТ.