Святковий прийом в Харківській міській раді з нагоди Дня працівників торгівлі

26 квітня 2018 року в Харківській міській раді  відбувся святковий прийом з нагоди  Дня працівників торгівлі.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх з професійним святом привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.  Вона  подякувала всіх присутніх  за  нелегку, але благородну працю й побажала здоров’я, благополуччя і розвитку  особистої професійної справи кожного.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та культуру обслуговування найкращим працівникам сфери торгівлі  та галузевої освіти   Вікторія Китайгородська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та грамоти Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку.  Зокрема, Подяку Харківського міського голови  за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торгівлі у місті Харкові  та з нагоди професійного свята –  Дня працівників торгівлі  отримав зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва  ХДУХТ професор Дейниченко Г.В.

У свою чергу від імені працівників торгівлі голова Харківської обласної профспілки працівників торгівлі Алла Приседська подякувала міській владі за підтримку і сприяння в роботі.

Довідка. День працівників торгівлі встановлено Указом Президента №427/95 від 5 червня 1995 року. Свято відзначається в Україні в останню неділю липня.

На сьогоднішній день харків’ян і гостей міста обслуговують 3,2 тис. підприємств торгівлі, 2,9 тис. підприємств ресторанного господарства, 55 ринків і торговельних майданчиків. Крім того, в місті функціонують 23 гіпермаркети, 205 супермаркетів і універсамів, 63 торгові центри з широким асортиментом продовольчих і непродовольчих товарів. Підприємства ресторанного господарства пропонують виїзні обслуговування, а також прийом замовлень і доставку обідів споживачеві. 130 ресторанів міста пропонують меню в національних традиціях країн світу.