СТУДЕНТИ ФОТС – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «ХАРКІВ – МІСТО МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ»

У червні 2017 р. підведені підсумки міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив», який другий рік проводиться за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
У конкурсі взяли участь 1200 студентів усіх вищих навчальних закладів міста в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар’єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне». На міський етап конкурсу вийшли 144 проекти з 28 вищих навчальних закладів.
Конкурс відбувався у два етапи – відбірковий та презентація-захист проектів. Роботи студентів оцінювали експертні ради, до складу яких увійшли викладачі 19 вищих навчальних закладів, члени студентських наукових товариств, представники Департаменту освіти, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківської молодіжної міської ради при Харківському міському голові.
Під час другого етапу на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразина, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди був презентований 91 конкурсний проект. Серед них – бізнес-проекти та стартапи, спрямовані на створення умов для професійного розвитку і побудови успішної кар’єри, впровадження в життя міста інноваційних технологій і розробку новітніх форм лікарських засобів, розвиток муніципальної і туристської інфраструктури; соціальні, волонтерські, благодійні проекти.

За результатами 2-х етапів в 4-х номінаціях експертними радами визначені 50 проектів-переможців, авторами яких є 111 студент 21 ВНЗ Харкова.
Приємно відзначити, що I місце в номінації «Харків – територія успішної кар’єри» отримав проект «Рибна мануфактура» Харківського державного університету харчування та торгівлі. Авторами проекту під керівництвом проф. Постнова Г.М. та доц. Червоного В.М. стали студенти факультету обладнання та технічного сервісу Старков Віталій (гр. М-15), Гулий Аскольд (гр. М-13), Максименко Микита (гр. М-25).
15 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес особисто нагородив переможців студентського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив».

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва щиро вітає команду студентів нашого університету та їх керівників з перемогою та бажає подальших нових здобутків та перемог!
Кафедра висловлює подяку «StartUp-центру ХДУХТ» і особисто к.е.н., проф. О.А. Кругловій за допомогу в підготовці команди та проекту!