Спортивне свято з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги

Харківський державний університет харчування та торгівлі щорічно проводить Спортивне свято серед студентів університету.

Фізична культура є невід’ємною частиною навчального процесу студентів. Заняття фізичною культурою і спортом необхідні для гармонійного розвитку особистості. Вони допомагають зосередити всі внутрішні ресурси організму на досягненні поставленої мети, підвищують працездатність, виробляють потребу в здоровому способі життя.

В 2015 навчальному році з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги Спортивне свято університету було проведено 13 травня об 11.00 годині в Олексіївському лугопарку. Свято відкрив ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі Черевко Олександр Іванович. Він привітав всіх присутніх зі святом з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги та запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Після цього ректор побажав студентам високих досягнень та нових спортивних здобутків.

Студенти Харківського державного університету харчування та торгівлі мають великі спортивні досягнення. Багато з них є кандидатами та майстрами спорту, чемпіонами світу та Європи. На початку Спортивного свята відбулося нагородження почесними грамотами студентів, які внесли значний вклад у розвиток спорту університету.

Перед проведенням змагань серед факультетів університету відбулося жеребкування, в якому брали участь представники факультетів. Від факультету обладнання та технічного сервісу в жеребкуванні приймала участь заступник декана доцент Нечипоренко Ірина Володимирівна.

На спортивному святі студенти змагались з наступних видів спорту: армреслінг, гирьовий спорт, перетягування канату, легкоатлетична естафета, воєнізована естафета.

Студенти факультету обладнання та технічного сервісу приймали активну участь в усіх видах змагань. У змаганнях із гирьового спорту, студент групи М-13 Шуба Сергій Олександрович здобув почесне перше місце. Також слід відзначити командну боротьбу студентів факультету обладнання та технічного сервісу у змаганнях з перетягування канату. Студенти Малько Олександр (група М-13), Грицюта Євген (група М-12), Демченко Владислав (група М-13), та Д’яченко Микита (група М-14) зайняли III місце у цьому змаганні.

За перемогу в кожній номінації студенти отримували грамоти та цінні подарунки.

Під час проведення свята для всіх учасників змагань і вболівальників було організовано польову кухню, де всіх бажаючих частували гарячим чаєм, пиріжками та смачним кулішем.

Викладачі кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва бажають всім студентам, які приймали участь у змаганнях – міцного здоров’я, нових перемог, подальших успіхів у спорті і навчанні.