Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». День перший.

  Міжнародна науково-практична конференція “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”, відбулася 8-11 вересня 2015 р. на базі Таврійського державного агротехнологічного університету та Харківського державного університету харчування та торгівлі.

  Конференція спрямована на вирішення актуальних питань щодо визначення проблем та перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства, удосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини в умовах розвитку сучасного суспільства.

  В оргкомітет конференції надійшло 166 тез доповідей від навчальних закладів та підприємств, з них 104 тези представлені за участі науковців з різних навчальних закладів та організацій.

  У конференції брали участь представники з 51 різного навчального закладу та організації 16 країн (Україна, Азербайджан, Білорусь, Греція, Грузія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, Сербія, Туркменістан).

  8 вересня 2015 року відбулась реєстрація учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», яка проводиться кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва, Харківського державного університету харчування та торгівлі та кафедрою обладнання переробних і харчових виробництв Таврійського державного агротехнологічного університету. Після проведення реєстрації учасників конференції урочисто привітав ректор ТДАУ професор В.М. Кюрчев, який висловив гостинне привітання, побажання плідної праці, яскравих наукових дискусій, приємних вражень та побажав цікаво провести час у період роботи конференції.

  Ректор та завідувач кафедри  обладнання переробних і харчових виробництв д.т.н., проф. Ялпачик В.Ф. гостинно запросили учасників конференції відвідати  навчальні та наукові лабораторії. Під час відвідування лабораторій було продемонстровано роботу різних видів обладнання харчових виробництв: ковбасного, молокопереробного та кондитерського із проведенням дегустації. Відвідувачі відмітили високу якість наукових розробок науковців ТДАТУ та вагомість демонстрації і експлуатації обладнання під час проведення практичних та лабораторних занять. Особливу зацікавленість виявили дегустатори до ковбасних та кондитерських виробів. Відзначили їх високі смакові властивості, високий потенціал розробок до впровадження, перспективність випуску у промислових умовах та привабливий зовнішній вигляд для потенційних споживачів.

  Після ознайомлення з лабораторіями кафедри гостинні господарі запропонували учасникам екскурсію до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила», де науковці отримали змогу долучитися до таємниць історії нашої країни, розглянути та доторкнутись до нерозгаданих петрогліфів печер та гротів кам’яного холма.

  О 17.00 учасники конференції відбули до оздоровчого комплексу «Салют» ТДАУ для розселення. Оздоровчий комплекс “САЛЮТ” розташований на лазурному узбережжі Азовського моря в самому центрі курорту Кирилівка (20 метрів від моря). Він має всю необхідну інфраструктуру щодо організації подібних заходів та забезпечив належний рівень роботи, проживання та харчування. В свою чергу, південне сонце, приморський степовий клімат, насиченість морського повітря озоном, йодом, різними солями і мікроелементами забезпечило сприятливі умови для відпочинку учасників конференції.