Проведення виїзних занять студентів напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» на базі СП «Контакт-5»

Для студентів третього курсу (гр. ТХ-14, ТХ-24) та другого курсу прискореної форми навчання (гр. ТХ-35скр) Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу на базі спільного українсько-американського підприємства «Контакт-5» директором Веретнік О.Ю., сумісно з викладачами кафедри – доц. Горєлковим Д.В., доц. Дмитревським Д.В., доц. Червоним В.М., були проведені виїзні заняття, на яких майбутні фахівці ознайомилися з асортиментом ресторанного обладнання, представленого в торговому залі і взяли участь у практичному семінарі.
Українсько-американьске спільне підприємство «Контакт» працює у сфері комплексного оснащення і роздрібного продажу професійного технологічного устаткування для ресторанів, кафе, барів, їдалень і виробничих цехів готельних комплексів, супермаркетів і магазинів традиційної системи торгівлі. СП «Контакт» спеціалізується на реалізації комплексних рішень: розробка проектного рішення; підбір обладнання; монтаж, встановлення та підключення; навчання персоналу; гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.
Зустріч проводилася в рамках багаторічної співпраці викладачів кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва з фахівцями підприємства СП «Контакт-5». Студенти мали змогу ознайомитися з новітнім сучасним обладнанням галузі.
Студенти на власні очі змогли побачити сучасні моделі промислових плит, конвекційних печей, пароконвектоматів, контактних грилів, професійних фритюрниць, холодильних шаф, охолоджувачів напоїв, холодильних столів, блендерів, слайсерів, планетарних міксерів, посудомийних машин, обладнання для кейтерингу тощо.
Подібні навчальні заходи сприяють підвищенню рівня конкурентоспроможності майбутніх фахівців ресторанного господарства!