Проведення виїзних занять студентів гр. ГРС-33 на спільному українсько-американському підприємстві «Контакт-5»

   Для студентів третього курсу гр. ГРС-33 факультету менеджменту (6.140101 «Готельно-ресторанна справа») на базі спільного українсько-американського підприємства  «Контакт-5» директором Веретнік О.Ю., сумісно з викладачами кафедри – доц. Горєлковим Д.В., доц. Золотухіною І.В., доц. Червоним В.М., були проведені виїзні заняття, на яких вони ознайомилися з асортиментом ресторанного обладнання, представленого в торговому залі і взяли участь у практичному семінарі.
Українсько-американьске спільне підприємство «Контакт» працює у сфері комплексного оснащення і роздрібного продажу професійного технологічного устаткування для ресторанів, кафе, барів, їдалень і виробничих цехів готельних комплексів, супермаркетів і магазинів традиційної системи торгівлі. СП «Контакт» спеціалізується на реалізації комплексних рішень: розробка проектного рішення; підбір обладнання; монтаж, встановлення та підключення; навчання персоналу; гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.
Зустріч проводилася в рамках реалізації договору про взаємне співробітництво університету і підприємства. Студенти познайомилися з новітнім сучасним обладнанням галузі. У ході зустрічі обговорювалися питання проведення практичних занять на обладнанні підприємства та відкриття філії кафедри обладнання харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва.
Студенти на власні очі змогли побачити сучасні моделі промислових плит, конвекційних печей, пароконвектоматів, контактних грилів, професійних фритюрниць, холодильних шаф, охолоджувачів напоїв, холодильних столів, блендерів, слайсерів, планетарних міксерів, посудомийних машин, обладнання для кейтерингу тощо. У ході дискусії піднімалися і обговорювалися численні питання, що цікавлять обидві сторони. Було прийнято рішення про подальше продовження і розвиток співробітництва.