Проведення виїзних занять гр. ТХ-13, ТХ-23, ТК-14, ТР-52 в компанії “НЕО”

logo5 жовтня 2016 року для студентів академічних груп ТХ-13, ТХ-23 Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу та груп ТК-14, ТР-54 факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю базі торговельно-виставкового павільйону Компанії «НЕО» були проведені виїзні лекційні та лабораторні заняття. Заняття проводились в рамках договору про співпрацю між ТОВ «НЕО» та кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі.
Заняття були проведені за багатоступінчастою структурою. Перша частина передбачала ознайомлення з теоретичними аспектами функціонування та застосування контрольно-касового та ваговимірювального обладнання для підприємств ресторанного господарства і торгівлі, особливостями роботи окремих сучасних видів касових апаратів та фіскальних реєстраторів. Розгорнуте лекційне заняття проводив менеджер з продажу відділу торгівлі Рамазанов Олексій Сергійович.

Друга частина була присвячена системам автоматизації процесу торгівлі на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, забезпеченню автоматизації обслуговування процесу обслуговування на підприємствах ресторанного господарства, особливостям проектування та функціонування систем автоматизації, складанню звітної документації, проблемним питанням використання реєстраторів розрахункових операцій.
Третя частина передбачала ознайомлення з практичною роботою широкого спектру контрольно-касового та ваговимірювального обладнання в торговельно-презентаційній залі компанії «НЕО» з відпрацюванням практичних навичок використання POS-терміналів. Студенти-технологи та майбутні товарознавці-комерсанти відпрацювали практичні навички експлуатації POS-систем. З аспектами автоматизації та практичним застосування POS-систем студентів ознайомив менеджер з продажу та системний інтегратор Коваленко Денис Вікторович.

Після проведення занять студенти мали змогу ознайомитись з широким спектром торговельного обладнання, які пропонуються компанією «НЕО» у виставковій залі і отримали вичерпну консультацію співробітників компанії з тонкощів використання та конструктивних особливостей окремих моделей.
Студенти із зацікавленістю ставились до представленої інформації, особливостей роботи окремих видів обладнання та їх функціональних можливостей.

Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва висловлює подяку компанії «НЕО» за надану можливість і високий професійний рівень проведення занять.