Проведення профорієнтаційної роботи

12 грудня 2014 року в загальноосвітній школі №126 м.Харкова була проведена профорієнтаційна робота викладачами кафедри устаткування харчової і готельної індустрії  ім. М.І. Беляєва. У зустрічі зі школярами випускових класів прийняли участь: к.т.н., професор Постнов Г.М., к.т.н., доцент Дуб В.В., голова студентського самоврядування ХДУХТ, студентка 5-го курсу економічного факультету Найдьонова А. Від адміністрації школи у зустрічі взяли участь директор школи Усіченко Л.М. та класні керівники.

Під час зустрічі професор Постнов Г.М. розповів про напрямки підготовки студентів в університеті, про спеціальності, за якими готує фахівців факультет обладнання та технічного сервісу університету. Доцент Дуб В.В. ознайомив випускників з новими правилами прийому студентів у ХДУХТ, довів зміни в правилах вступу абітурієнтів у виші України у 2015 році. Голова студентського самоврядування ХДУХТ Найдьонова А. розповіла про студентське дозвілля та громадську діяльність студентів університету.

Доповіді супроводжувались рекламними роликами про факультет обладнання та технічного сервісу та студентське життя. Учням були роздані рекламні проспекти із правилами прийому в ХДУХТ. Випускники були запрошені відвідати «День відкритих дверей» університету 21 грудня 2014 року.