Проведення профорієнтаційної роботи в Комунальному закладі «Харківський санаторний начально-виховний комплекс №1» Харківської міської ради м. Харкова

10 листопада 2016 року в Комунальному закладі «Харківський санаторний начально-виховний комплекс №1» Харківської міської ради м. Харкова була проведена профорієнтаційна робота викладачами кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва. У зустрічі зі школярами випускових класів прийняли участь: к.т.н., доцент Дуб В.В., к.т.н., доцент Дмитревський Д.В., к.т.н., доцент Горєлков Д.В., завідувач лабораторією Солончук Л.М., голова студентського самоврядування ФОТС ХДУХТ, студент 2-го курсу Остроушко Сергій. Від адміністрації школи у зустрічі взяли участь директор школи Карасик О.П., класні керівники, співробітники бібліотеки.
Під час зустрічі доцент Дуб В.В. розповів про напрямки підготовки студентів в університеті, про спеціальності, за якими готує фахівців факультет обладнання та технічного сервісу університету, ознайомив випускників з новими правилами прийому студентів у ХДУХТ, довів зміни в правилах вступу абітурієнтів у виші України у 2017 році. Доцент Дмитревський Д.В. розповів про технічні засоби митного контролю, як одного з професійних напрямків за якими готує кафедра. Розповідь проводилась з демонстрацією роботи детекторів валют. Школярі із зацікавленням спостерігали за роботою обладнання та мали змогу власноруч перевірити ідентичність власних документів та кишенькових грошей. Голова студентського самоврядування ФОТС ХДУХТ Остроушко Сергій розповів про студентське дозвілля та громадську діяльність студентів факультету та всього університету. Наприкінці зустрічі доцент Горєлков Д.В. розповів про навчальну та практичну підготовку студентів і продемонстрував роботу барного обладнання, зокрема обладнання для виготовлення свіжих цитрусових соків, із дегустацією всіх присутніх школярів.
Доповіді супроводжувались рекламними роликами про факультет обладнання та технічного сервісу та студентське життя. Учням були роздані рекламні проспекти із правилами прийому в ХДУХТ. Випускники були запрошені відвідати «День відкритих дверей» університету 27 листопада 2016 року.