Профорієнтаційна робота в загальноосвітній школі №129

10 лютого 2014 року була проведена профорієнтаційна робота в загальноосвітній школі №129 м. Харкова, яка за своїм територіальним  розташуванням знаходиться близько до університету, що робить комфортним продовження навчання школярів саме в ХДУХТ. Профорієнтаційну бесіду проводили викладачі кафедри устаткування харчової і готельної індустрії  ім. М.І. Беляєва: к.т.н., професор Постнов Г.М., к.т.н., ст. викладач Червоний В.М., к.т.н., ст. викладач Дмитревський Д.В., завідувач лабораторією Солончук Л.М., магістр факультету обладнання та технічного сервісу Лихобаба О.В. Зустріч відбулась за підтримки та за участі адміністрації школи – директора школи Романенко Н.П., заступника директора з НВР та класного керівника 11-А класу.

Школярам випускових класів під час зустрічі розповіли про напрямки підготовки студентів в університеті, про спеціальності, за якими готує фахівців факультет обладнання та технічного сервісу університету, а також про перспективи працевлаштування після закінчення навчання, професійну підготовку, студентське життя студентів університету. Їх ознайомили з особливостями нових правил прийому студентів у ХДУХТ, розповіли про зміни в правилах вступу абітурієнтів у виші України у 2015 році.

Для ознайомлення зі студентським життям та навчанням випускникам були показані презентаційні фільми про факультет обладнання та технічного сервісу та університет. Для детального ознайомлення із правилами прийому в ХДУХТ учням були роздані рекламні матеріали із зазначенням джерел електронної інформації, переліку основних правил та перспектив.