Зустріч зі студентами Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу

Під час перебування у відрядженні в м. Білгород-Дністровський Одеської області 18 лютого 2015 року зав. кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва професор Дейниченко Г.В. відвідав Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж, де провів профорієнтаційну роботу серед студентів, що навчаються за спеціальністю «Виробництво харчової продукції». На зустрічі були присутні студенти 2 курсу гр. ВХП-201 в кількості 24 осіб, а також представники викладацького складу коледжу викладач-методист Слободянюк С.Ф. та викладач Кобліва С.І.

Професор Дейниченко Г.В. розповів студентам коледжу про напрямки підготовки та спеціальності, за якими Харківський державний університет харчування та торгівлі готує фахівців, особливу увагу приділивши спеціальності 05050313 «Обладнання переробних і харчових виробництв». Під час виступу завідувач кафедри ознайомив студентів коледжу зі спеціалізаціями, за якими факультет обладнання та технічного сервісу і кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва готують інженерів-механіків харчових виробництв, довів можливості працевлаштування випускників з переліком посад, на які вони можуть претендувати. В процесі наступної співбесіди Григорій Вікторович відповів на запитання студентів стосовно термінів навчання за скороченою формою, яка характерна для випускників ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, вартості навчання на контрактній основі, організації виробничої практики, в тому числі закордонної, та дозвілля студентів ФОТС.

Всім присутнім були роздані рекламні листівки кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І Беляєва та умови прийому абітурієнтів в ХДУХТ у 2015 році. Студенти також записали адресу сайту кафедри з метою більш детального ознайомлення з її роботою. Загалом зустріч пройшла із зацікавленістю з обох сторін, студенти висловили подяку за отриману інформацію та намагання після закінчення коледжу продовжувати своє навчання в ХДУХТ.

20150223_115101 20150218_125932 20150218_125831_1