Профорієнтаційна робота кафедри

8 жовтня 2019 року відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями випускових класів загальноосвітніх закладів м. Вовчанська – Вовчанського ліцею №1, Вовчанського ліцею №2, Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3.

Делегація викладачів кафедри у складі заступників відповідального секретаря приймальної комісії університету доцентів Горєлкова Д.В. та Червоного В.М., а також доц. Дмитревського Д.В. представила учням розповідь про Харківський державний університет харчування та торгівлі, його історію і сучасність, визначальні риси навчального, наукового, громадського, культурно-мистецького, спортивного, міжнародного життя університету.

Окрему увагу представники Університету акцентували на особливостях вступу та навчанні за освітньої-професійної програмою «Обладнання переробних та харчових виробництв» (спеціальність 131 Прикладна механіка). Надзвичайна зацікавленість та активність учнівської молоді сприяла енергійній комунікації щодо особливостей вступної кампанії 2020, днів відкритих дверей ХДУХТ, алгоритму дій при обранні майбутньої навчальної та професійної траєкторії.