Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». День четвертий.

  11  вересня 2015 року о 9.30 розпочалось підсумкове пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», де, за результатами роботи конференції, було оголошено проект резолюції. За результатами обговорення доповідей конференція постановила схвалити основні положення наукових доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також високу якість, наукову новизну та глибину досліджень. Вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи конференції. Відмітити позитивними встановлені зв’язки з обміну інформацією за результатами наукових досліджень споріднених ВНЗ та проведення спільних наукових досліджень.

  Після чого відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам конференції.

  Всі учасники конференції відмітили високий рівень проведення даного заходу, висловили слова подяки організаторам конференції і виразили сподівання на проведення такої конференції в майбутньому.

Південне сонце і приморський степовий клімат додали науковцям енергії та сил для нових досягнень та звершень.