Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. із галузі знань «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської сировини»

   10 березня 2016 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулось засідання галузевої конкурсної комісії із спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв» та «Енергомашинобудування». Конкурсна комісія забезпечила рецензування 15 студентських наукових робіт, що надійшли з 10 вищих навчальних закладів. На підставі обговорення результатів оцінювання та рецензування наукових робіт галузевою конкурсною комісією було прийнято рішення рекомендувати до виступу на підсумковій науково-практичній конференції, як претендентів на нагородження, 3 студентів з 3 вищих навчальних закладів.
7 квітня 2016 року в Залі засідання Вченої Ради ХДУХТ ім. М.І. Беляєва відбулась підсумкова науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Обладнання переробних та харчових виробництв» та «Енергомашинобудування». На конференції відбувся захист результатів представлених робіт. За підсумками захисту проведено нагородження переможців. Дипломом І ступеня було нагороджено студентку Таврійського державного агротехнологічного університету Султанову Валентину Олександрівну (науковий керівник – канд. техн. наук, доц. Самойчук К.О.); Дипломом ІІ ступеня – студента факультету обладнання та технічного сервісу ХДУХТ Шустова Андрія Васильовича (науковий керівник – докт. техн. наук, проф. Кіптела Л.В.); Дипломом ІІІ ступеня – студента Черкаського державного технологічного університету Мирошниченка Костянтина Анатолійовича (науковий керівник – канд. техн. наук, доц. Батраченко О.В.). Також студент Сумського державного університету Кремнев Олександр Васильович, що представив роботу за темою: «Основні режими роботи вихрових грануляторів зваженого шару в технології одержання харчових продуктів» (науковий керівник – канд. техн. наук, доц. Артюхов А.Є.), отримав Грамоту у номінації «За креативний підхід до рішення актуальних задач».

Вітаємо переможців та керівників, бажаємо плідної праці та нових наукових здобутків!