Перша зустріч в багатомісячному марафоні “ВСТУП-2019”

  29 вересня 2018 р. співробітники Харківського державного університету харчування та торгівлі провели першу зустріч в багатомісячному марафоні «ВСТУП-2019», присвяченому інформуванню майбутніх абітурієнтів та зацікавлених осіб питанню вступу до ХДУХТ.
Активну участь у заході прийняли доценти кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Горєлков Д.В., Дмитревський Д.В., Червоний В.М. Так, старшокласники разом зі своїми батьками та вчителями з різних шкіл Харкова та області змогли дізнатися про освітню програму спеціальності 131 Прикладна механіка» – «Обладнання переробних і харчових виробництв», особливості вступної кампанії 2018 року, очікувані зміни у 2019 році, роботу підготовчих курсів, та найголовніше – мали можливість особисто поспілкуватися з викладачами, дізнатися від них про всі тонкощі навчального процесу у нашому навчальному закладі.
Завітавши до ХДУХТ на День відкритих дверей, кожен школяр отримав індивідуальну консультацію та вичерпні відповіді на всі запитання.