Ознайомча практика студентів гр. М-15 ФОТС на кондитерській фабриці “Кондитер Т Престиж”

17 червня 2016 р. студенти групи М-15 факультету обладнання та технічного сервісу Харківського державного університету харчування та торгівлі разом з куратором групи  доц. Червоним В.М. в рамках ознайомчої практики відвідали кондитерську фабрику «Кондитер Т ПРЕСТИЖ» у м. Харкові.

престиж0

Кондитерська фабрика «Кондитер Т ПРЕСТИЖ», заснована в 1998 році, є на сьогодні одним з кондитерських підприємств України, що найбільш динамічно розвиваються, і використовує як передові технології у виробництві кондитерських виробів, так і традиційні рецепти приготування домашньої випічки.
Як розповіли на зустрічі представники компанії, продукція виготовляється на сучасному обладнанні виробництва Німеччини, Італії, Франції та України, а споживачеві надається асортимент кондитерських виробів з понад 500 найменувань із листкового і дріжджового тіста, кексів, мафінів, еклерів, рулетів, тістечок, тортів і шоколадних цукерок в асортименті, що постійно розширюється. Для дотримання якості вхідної сировини та відповідності виготовленої продукції стандартам і нормам, які встановлені законодавством, на підприємстві постійно діє спеціалізована лабораторія.
На підприємстві студенти мали можливість ознайомлення з виробничими особливостями лінії з виготовлення зефіру.

престиж5

Технологія виробництва зефіру на основі пектину передбачає наступні кілька етапів: підготовка сировини, приготування суміші яблучного пюре з пектином і цукром-піском, приготування цукрово-патокового сиропу, приготування зефірної маси, структуроутворення зефірної маси і підсушування половинок зефіру, обсипання половинок зефіру цукровою пудрою і їх склеювання.

За підсумками відвідування підприємства у студентів склалося стале уявлення про технологічний процес кондитерського виробництва, про принцип дії обладнання для здійснення різноманітних технологічних операцій,  що в сукупності дозволить в майбутньому  краще вивчити теоретичний матеріал з процесів та обладнання харчових виробництв.

Ну і, звичайно ж, в кінці екскурсії всіх чекала дегустація і солодкий подарунок!