“Ніч науки” у Харківському державному університеті харчування та торгівлі

images

24 вересня 2016 року кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва у складі ХДУХТ вже традиційно прийняла участь у спільному українсько-німецькому проекті «Ніч науки», яка проходила за сприяння Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина почесного доктора Вольфганга Мессингера та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Під час роботи заходу кафедрою устаткування були представлені зразки сучасного технологічного обладнання для виробництва натуральних соків та інших видів безалкогольних напоїв. Презентація устаткування та сучасних напрацювань в галузі створення молочних напоїв відбулась з демонстрацією їх приготування та їх дегустацією гостями закладу. Гості мали змогу оцінити смакові властивості продукції розробленої фахівцями-дослідниками кафедри.
Студентству, школярам, їх батькам та пересічним харків’янам, яким небайдужі новітні технології були продемонстровані сучасні зразки обладнання для контролю дійсності банкнот валюти держав світу та різних епох, документів, що підтверджують особу – паспортів, водійських посвідчень різних років випуску за допомогою різних методів та приладів. Для демонстрації були представлені прилади: детектор валют «Версия-М», автоматичний детектор валют «Assistant-450». Ці зразки митного контролю використовуються у навчальному процесі для відпрацювання практичних навичок майбутніх спеціалістів торговельної та митної справи, фахівців з їх обслуговування – випускників факультету обладнання та технічного сервісу.

Під час презентації наукових розробок та обладнання викладачі кафедри звертали увагу відвідувачів на перспективи освітніх можливостей для абітурієнтів, розповіли про напрямки підготовки спеціалістів, що кафедра готує фахівців в галузі експлуатації, ремонту та проектування сучасного технологічного обладнання для закладів ресторанного господарства, готельної індустрії, малих переробних виробництв проектування закладів ресторанного господарства та переробних підприємств, авторами наукових розробок були представлені напрямки роботи наукових гуртків за якими творчо розвиваються майбутні творці надсучасних зразків обладнання харчової і готельної індустрії.
Колектив кафедри висловлює вдячність організаторам за надану можливість участі у такому значному та цікавому проекті для всього Харкова та кожного небайдужого харків’янина та гостя міста!