Ніч Науки 2015

  26 вересня 2015 року кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва у складі ХДУХТ прийняла участь у спільному українсько-німецькому проекті «Ніч науки», який проходив під патронатом Харківського міського голови.

Під час проведення заходу кафедрою устаткування були представлені зразки сучасного технологічного обладнання для виробництва коктейлів та інших видів збитих безалкогольних напоїв. Презентація устаткування та сучасних напрацювань в галузі створення молочних напоїв відбулась з дегустацією. Відвідувачі мали змогу скуштувати продукцію, розроблену науковцями кафедри.

Гостям та відвідувачам були продемонстровані сучасні зразки обладнання для контролю справжності банкнот валюти, проїздних документів, документів, що підтверджують особу – паспорт, водійське посвідчення – за допомогою різних методів та засобів. Для демонстрації були представлені наступні прилади: детектор валют «Версия-М», автоматичний детектор валют «Assistant-450». Прилади використовуються у навчальному процесі для відпрацювання практичних навичок майбутніх спеціалістів торгівлі  та митної справи.

Під час презентації наукових розробок та обладнання викладачі кафедри звертали увагу відвідувачів на перспективи освітніх можливостей для абітурієнтів, розповідали про напрямки підготовки спеціалістів, що їх готує  кафедра  в галузі експлуатації, ремонту та проектування сучасного технологічного обладнання для закладів ресторанного господарства, готельної індустрії, малих переробних виробництв, проектування закладів ресторанного господарства та переробних підприємств.

Колектив кафедри вдячний організаторам за надану можливість участі такому значному та цікавому проекті для всього Харкова!