Наукова конференція в Болгарії

18-19 жовтня 2018 року в Економічному університеті м.Варна, Республіка Болгарія, відбулася 13-та наукова конференція “Стоковедната наука – традиции и актуалност”, присвячена 70-річчю створення кафедри “Стокознание”(товарознавство). В роботі конференції приймали участь фахівці з торгівлі та харчових технологій Республіки Болгарія, а також гості з Італії і Словаччини. Від України на конференції була присутня делегація Харківського державного університету харчування та торгівлі  в складі зав.кафедрою товарознавства та експертизи товарів, д.т.н., професора Дубініної А.А., доцента цієї ж кафедри Бєляєвої І.М. та зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Бєляєва Дейниченка Г.В.

В перший день конференції відбулося пленарне засідання, на якому пройшли урочистості, присвячені святкуванню ювілею кафедри.  Привітання лунали від керівництва Економічного університету м.Варна, міської торговельної палати, випускників кафедри, гостей конференції. Зі словами поздоровлення від колективу ХДУХТ до присутніх звернувся проф.Дейниченко Г.В. Він привітав колектив кафедри стокознавства, вручив пам”ятні подарунки та висловив сподівання на подальше співробітництво між ХДУХТ та Економічним університетом м.Варна.

В другий день конференції на засіданні круглого столу відбулося заслуховування секційних доповідей та обговорення актуальних проблем товарознавства. По закінченні круглого столу делегація ХДУХТ відвідала міжнародний відділ Економічного університету м.Варна, де відбулася зустріч з керівництвом університету та були обговорені питання співпраці в межах підписаного договору про співробітництво між нашими університетами.