Нагородження переможців та дипломантів XVI обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Шістнадцять років поспіль на Слобожанщині проходить обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Цей конкурс був започаткований у 1999 році. Його організаторами є Департамент науки і освіти Харківської облдержадміністрації, Рада ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівнів акредитації Харківського регіону та Рада директорів вищих начальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Кандидатури переможців та дипломантів конкурсу затверджує обласна конкурсна комісія на підставі пропозицій експертних груп. За 15 років лауреатами та дипломантами конкурсу стали понад 750 викладачів вищих навчальних закладів.

У 2014 році в конкурсі взяли участь 129 науково-педагогічних працівників з 26 вищих навчальних закладів за 10 номінаціями: «Декан факультету», «Завідувач кафедри», «Викладач гуманітарних дисциплін», «Викладач фундаментальних дисциплін», «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін», «Науковець», «Молодий науковець», «Завідувач кафедри фізичного виховання», «Директор бібліотеки» та «Педагогічна династія».

23 грудня в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулась церемонія нагородження переможців та дипломантів XVI обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

В заході взяли участь ректорський корпус ВНЗ м. Харкова, викладачі і науковці, аспіранти і магістри, голови студентського самоврядування, представники громадськості. Учасників церемонії привітали та вручили дипломи 49 переможцям та дипломантам обласного конкурсу почесні гості – перший заступник Міністра освіти і науки України Совсун І.Р., заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О. та заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І.

Завідувач кафедри устаткування харчової і готельної індустрії імені М.І. Бєляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі професор Дейниченко Г.В. став переможцем серед 26 номінантів XVI обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Завідувач кафедри».

Окремо відзначаємо, що в 1999 році Григорій Вікторович брав участь в І обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» та також став тоді переможцем в номінації «Науковець», посівши почесне ІІІ місце.

Викладачі та співробітники кафедри устаткування харчової і готельної індустрії імені М.І. Беляєва щиро вітають Григорія Вікторовича із новим видатним досягненням та бажають йому творчого натхнення та нових успіхів!