Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки IFFIP

10-12 квітня 2019 року в м.Києві, в Міжнародному виставковому центрі відбувся Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки IFFIP. Форум відвідав зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва ХДУХТ професор Дейниченко Г.В.

Міжнародний форум IFFIP вважається головною подією харчової і пакувальної індустрії країни. В його межах проходять одночасно чотири самостійні галузеві виставки -“ПродЕкспо”, “ПродТехМаш”, “Пак Експо”, “Хлібопекарна і кондитерська індустрія”.

На форумі були широко представлені сучасні технології і устаткування для виробництва пакувальних матеріалів, тари, упаковки, обладнання для виробництва всіх видів харчової продукції. Особливо широко будо експоновано обладнання для хлібопекарної і кондитерської промисловості.

Учасниками форуму були як вітчизняні, так і іноземні виробники харчової і пакувальної продукції та обладнання харчових виробництв і пакувальної індустрії. Було представлене обладнання виробництва України, а також Голандії, Італії, Німеччини, Польщі, Туреччини , інших країн світу.

Професор Дейниченко Г.В. ретельно ознайомився з виставковими стендами, експозиціями, залучив галузеві журнали, рекламні каталоги і проспекти виробників та ділерів харчового і пакувального обладнання для їх використання в навчальному процесі кафедри. Він також став учасником дискусійної платформи “Від використаної упаковки до вторинної сировини”, на якій обговорювалися такі ключові теми, як: полімерна упаковка: заборонити не можна використовувати, підготовка відходів упаковки до переробки, повождення з відходами упаковки: українські реалії та запровадження розширеної відповідальності виробників в Україні тощо.

Під час ознайомлення з учасниками виставки було досягнуто офіційну домовленість з представниками однієї з нових фірм м.Харкова, що займається виробництвом харчового обладнання, щодо заключення договору про співробітництво та організацію проходження виробничої практики студентами ННІХТБ ХДУХТ.