Міжнародний форум «Agroport East Kharkiv 2018»

11-13 жовтня 2018 року в м. Харкові у терміналі «С» Харківського аеропорту в рамках святкування Всесвітнього дня продовольства в Україні проходив Міжнародний форум «Agroport East Kharkiv 2018». На форумі були представлені сучасні технології та техніка з виробництва та переробки сільськогосподарської сировини, а також відбулися різноманітні навчально-практичні зустрічі:
– дискусійна панель «Organic Ukraine business hub», на якій було представлено досвід участі у міжнародних виставках представників органічних компаній;
– конференція «Агроенергетика», що була присвячена інноваційним методам ведення бізнесу та новітнім технологіям в галузі альтернативної енергетики;
– тренінг «Маркетинг та продаж агропродовольчої продукції»;
– семінар «Проблеми якості питної та технологічної води і методи їх вирішення для підприємств АПК», на якому розглядались зразки інноваційного обладнання та технології водопідготовки та утилізації стічних вод.
Участь у роботі Міжнародного форуму «Agroport East Kharkiv 2018» та супутніх заходах прийняли доцент Червоний В.М., доцент Дмитревський Д.В., доцент Горєлков Д.В. За підсумками роботи форму були залучені матеріали, з якими був ознайомлений колектив кафедри, а отримана інформація буде в подальшому використана у наукових дослідженнях та навчальному процесі.