Міжнародна науково-практична конференція Advanced Membrane Technology YII

img_4098 img_4097 img_4126 img_4145В межах програми ECI з 11 по 16 вересня 2016 року в м.Корк,  Ірландія відбулася міжнародна науково-практична конференція Advanced Membrane Technology YII.  ЕСІ – міжнародна програма некомерційних інженерних конференцій, яка була створена в 1962 році.  Ця програма об’єднує науковців всього світу з питань дослідження проблем сучасної інженерії, що є цікавими як для  дослідників, так і для практичних працівників за багатьма напрямами. Один з основних напрямів  програми – баромембранні процеси та технології обробки багатокомпонентних полідисперсних систем.

Вперше науково-практичну конференцію ECI відвідала група  науковців з України.  До складу делегації  ХДУХТ увійшли зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії  професор Дейниченко Г.В., зав.кафедрою товарознавства та експертизи товарів професор Дубініна А.А., професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Малюк Л.П. та доцент кафедри холодильної і торговельної техніки та прикладної механіки Бєляєва І.М.

На конференцію науковці ХДУХТ підготували дві poster-доповіді: Applicatson of ultrafiltration method in the process of water treatment for the needs of the food industry (автори – проф.Дейниченко Г.В., проф.Мирончук В.Г., с.н.с.Гузенко В.В., доц.Бєляєва І.М.)  та Ultrafiltration membranes for purification of food production wastewaters (автори – проф.Дейниченко Г.В., доц.Мазняк З.О.,  проф.Малюк Л.П., проф.Дубініна А.А.). Представлені доповіді викликали зацікавленість як організаторів конференції, так і міжнародної галузевої наукової спільноти.

Під час перебування в м.Корк науковці ХДУХТ ознайомилися з історією і архітектурою міста.

В межах екскурсійної програми були відвідані місцевий завод з виробництва пива  HEINEKEN  та міський музей вершкового масла.

Також під час перебування в Ірландії було відвідано Irish Whiskey Museum -музей ірландського віски.