Друга міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». День перший

Друга міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності» відбулася 5-7 вересня 2017 р. та була присвячена 85-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету та 50-річчю Харківського державного університету харчування та торгівлі.  Конференція проводилась кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі та кафедрою обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Таврійського державного агротехнологічного університету.

Конференція була присвячена вирішенню актуальних питань щодо визначення проблем та перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства, удосконаленню процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини в умовах розвитку сучасного суспільства.

До оргкомітету конференції надійшло 153 матеріали доповідей науковців з 63 навчальних закладів та організацій 21 країни світу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Лівія, Марокко, Нігерія, Польща, Словаччина, Сербія, США, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Чорногорія, Швейцарія, Україна).

5 вересня 2017 року відбулась реєстрація учасників конференції,  яка проходила в корпусі №8 Таврійського державного агротехнологічного університету на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика.

Під час проведення реєстрації всі учасники конференції ознайомились з навчальними та науковими лабораторіями кафедри, науково-методичними розробками працівників кафедри, які були представлені на виставковому стенді. Після реєстрації для делегації з Харківського державного університету харчування та торгівлі та учасників конференції з інших міст була проведена оглядова екскурсія по території ТДАТУ, яку проводив проректор з навчальної роботи доцент Ломейко О.П. Під час екскурсії гості університету ознайомились з історією ТДАТУ, останніми досягненнями в науковій, навчальній, виховній роботі, відвідали наукову бібілотеку університету та навчальні аудиторії технологічного корпусу.

По завершенні реєстрації учасників конференції урочисто привітав ректор ТДАТУ професор В.М. Кюрчев, який висловив слова щірої подяки учасникам конференції за те, що вони знайшли можливість приїхати та взяти участь у роботі конференції, побажав їм плідної праці, творчої наснаги, цікавих наукових дискусій та гарного відпочинку на березі Азовського моря.

Ректор ТДАТУ та в. о. завідувача кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика к.т.н., доц. Загорко Н. П. запросили учасників конференції на демонстрацію роботи харчового обладнання в лабораторіях кафедри. Учасникам конференції було продемонстровано роботу різних видів обладнання харчових виробництв: ковбасного, молокопереробного та кондитерського із проведенням дегустації продукції, яку було вироблено.

Наступним етапом першого дня конференції стала екскурсія до старусиної ферми «Страус-Південь». «Страус-Південь» – страусина ферма і зоопарк на околиці м. Мелітополя, місце відпочинку мешканців міста і одна з найбільших страусиних ферм в Україні. Під час відвідування ферми для учасників конференції було проведено екскурсію, протягом якої працівники ферми ознайомили присутніх з історією виникнення страусиної ферми, особливостями вирощування цих птахів на території України, напрямками використання продукції ферми. Особливу зацікавленість викликав безпосередній огляд вольєрів зі страусами, кількість яких налічує більш ніж 100 птахів. В розповіді було зазначено, що поступово страусина ферма перетворилася на невеличкий зверинець,  в якому присутні багато видів представників фауни: леви, антилопи, ведмеді, різноманітні птахи. За підсумками екскурсії делегати конференції мали змогу сфотографуватися з окремими представниками фауни та з продукцією, яку виробляє ферма.

Після відвідування ферми «Страус-Південь» учасники конференції відбули до оздоровчого комплексу «Салют» ТДАТУ. Оздоровчий комплекс «Салют» розташований на узбережжі Азовського моря в центральній частині смт. Кирилівка. Комплекс «Салют» має всю необхідну інфраструктуру щодо організації конференцій та інших заходів аналогічного типу, на його території учасники конференції були забезпечнні належними умовами для роботи та відпочинку.